Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

hyta
23. sep 2014

U nás včera cuketová krémová polievka s krutónami a zapečené palacinky, dnes hubová polievka so zeleninou a cuketový prívarok s vajíčkom. Cukety je dosť, tak i cuketový koláč s citrónovou polevou.

luciaq
23. sep 2014

ahojte zienky, ja dnes varim cely den s prestavkami: kuracie sote s hraskom a kukuricou s tarhonou, synator si vymyslel na veceru sulance so struhankou a polievku fazulkovu strukovu. aby nuda nebola dnes skusam robit domacu vegetu 😉

lovely_choice
23. sep 2014

@natalienocka
Korpus som robila podla tohto: http://www.varimezdrave.cz/medovy-piskot-s-jaho...
medzi korpusy som dala pudingovy krem a uprostred je odkvapkane mrazene lesne ovocie 😉

siska53
23. sep 2014

Hokkaido polievka, dusena fazulka s mrkvou,varene zemiaky a volske oko.

egyptanka
23. sep 2014

@siska53 ako robis tu polievku, ja sa asi neviem trafit do spravnej chuti.

siska53
23. sep 2014

Vies co,rozne..vacsinou na cibulke olej,nakrajane hokkaido a zemiak (vacsi alebo 2mensie). Teraz som na cibuli nerobila,lebo po uvareni som zopar kuskov odlozila muzovi (bolelo ho brucho nejak,tak len uvarene hokkaido so zemiakom mal). Potoom som to rozmixova,primiesala smotanovy jogurt (smotanu - davam dakedy kyslu,obcas slahackovu),trochu masla. A davam len sol. No a na tanieri si to este posypeme roznymi semienkami alebo spravim domace krutony.
Nam to tak chuti...ja som si vzdy guglila recet,ale teraz to robim takto.

fordikford
23. sep 2014

@11nika11 čím si plnila papriku

11nika11
24. sep 2014

@fordikford maslo+taveny syr+rajciny+varene vajicko+troska sunky+olivy+bylinky a dochutit.obcas davam aj horcicu.napraskas tam vsetko,co doma mas 🙂

gangulienka
24. sep 2014

@11nika11 a to tam vsetko natlacis do tej papriky a bude to tak pekne drzat po nakrajani ? vyzera to super 🙂

komplikovana
24. sep 2014

Dnešný obed - placka z poletny na ktorú som si naukladala mozzarelu a rajčinu. Pekný deň 🙂

amdeis
24. sep 2014

My dnes cesnakovo-syrova polievka a na druhe masovo-ryzove gulky v paradajkovej omacke. Na olovrant lekvarove lupacky.

m_ij_ka
24. sep 2014

fazuľová polievka, vyprážaný karfiol, zemiaky, tatarka

babulka82
24. sep 2014

šošovicova polievka, zemiakove placky a parene buchty

prasiatko30
24. sep 2014

Zeleninovy kolac bezmucny a orestovane kuracie praia plus cifer na tanier a ako postre hrozno

marlenka75
24. sep 2014

Rýchla syrová polievka s hráškom, tarhoňa, hovadzie na šťave.

ikika
24. sep 2014

Ahojte, po dlllhej dlllhej dobe tiez prispejem...
Dnes som robila vyvar zo zajaca so zeleninou, maskom a domacimi rezancami, zemiakovo-zelerove pyre s morcacim maskom na tymiane... 🙂

verka18567
24. sep 2014

Atkt

verka18567
24. sep 2014

Pardon za preklep😀dnes halusky s hl.kapustou a syrom🙂🙂🙂

m_ij_ka
24. sep 2014

naša večera bruskety s mozarellou a rajčinami 🙂

mizu89
24. sep 2014

tekvicovy privarok svacina a zelerovo zemiakove pyre mnam 😀

iinuska
24. sep 2014

sosovicova na kyslo, zemiakove placky

ikika
24. sep 2014

Tak ja uz pridavam na dnes... zo vcera vyvar zo zajaca - podavam s maskom, zeleninou a domacimi rezancami... a placky z hokkaido tekvice... 😵

ikika
24. sep 2014

jaaaj, a zabudla som... este nieco musim vymysliet s morcacimi prsiami... asi spiziky s porikom a slaninkou, k tomu asi ryza, nejaka zeleninka... 😵

ikika
25. sep 2014

@11nika11 ahoj, prosim Ta, cim plnis tie papriky? Moja teta takto plni bryndzovou natierkou... a tie Tvoje vyzeraju tiez velmi velmi jedle, mnam, diky... 😵 🙂

lulu33333
25. sep 2014

Ja dnes opat peciem tuto babovku bez muky ( http://www.fitrecepty.sk/recept/super-stavnata-... ) kedze mi straasne chuti, tak ju mamaj ako hlavne jedlo 😀 😀

dorotka2013
25. sep 2014

My včera kuracie stehienka na pive, so zeleninový ragu podávané s pecivom, dnes bude staroviedenska polievka a dukatove buchticky (zistila som na tomto fóre ze tie sú teraz v kurze,tak sa pridávam) 🙂

oktobermimi
25. sep 2014

Cibulová polévka,
Rebra naložená v marinádě z cibulí, cesnekem, a 2druhy papriky 🙂 a asi cestovinu

mimika123
25. sep 2014

my dnes mame na obed kuraci vyvar s rezancami a bravcove dusene na zelenine s ryzou. neskor ku kavicke jablkovy kolacik

mili7
25. sep 2014

Ja som mala na raňajky pečenú pšenovú kaša s jahodami a čokoládou, a keď už bola zapnutá rúra, tak som dala upiecť aj domáce musli tyčinky. Na obed sa doje ešte polievka z čínskej kapusty a karfiol. Mám pripravenú brokolicu, tak ešte z nej musím niečo vymyslieť na večeru, poprípade na zajtrajší obed.

tortelinka
25. sep 2014

@mili7 čo všetko si dala do tých tyčiniek?