Chodíte doma pred manželom nahé?

istria
11. mar 2015

Chodíte doma pred manželom nahé?

karolina04
11. mar 2015

tato otazka je ako vyšita pod tematiku rodinne problemy 😀 😀 😀

natalym
11. mar 2015

@istria Tak táto Tvoja otázka a téma vytrácanie súkromia sú dve rozdielne veci. Na otázku či chodím doma nahá sa dá odpovedať a vnímať x spôsobmi a tiež ak chodí doma niekto nahý, nemusí to znamenať, ohrozenie súkromia.
Proste celé zle........

jabadaba
11. mar 2015

@0silvia0 😀 mne sa zas naramne pacia k nahemu telu. Nepomozem si, doladia mi nozky. 😀

jabadaba
11. mar 2015

@jasminet 😀 oj, ja cisto z estetickych dovodov. 😀 Si srandu samozrejme robim, par krat sa stalo, ze ponozky zostali a naramne sa mi to pozdavalo. Tak aspon nohy bolo za cudne....bez makcena. 😀

cat
11. mar 2015

jasné, aj okná umývam zásadne nahatá aby aj sused videl 😀 😀

timea7
11. mar 2015

@jabadaba najlepšie prúžkové a každý prst iná farba - lepšie ako erotické prádlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankapo
11. mar 2015

@cat hlavne si nezabudni davat tie farebne pruzkovane ponozky, ako radia baby, aby si neprechladla od noh 😉

cenculinka
11. mar 2015

Baby, to je nápad, kriklavymi položkami odputam pozornosť od veľkého zadku a je po hanbe 😀

cenculinka
11. mar 2015

Baby, to je nápad, kriklavymi položkami odputam pozornosť od veľkého zadku a je po hanbe 😀

ninda25
11. mar 2015

Jasně,my smě ako Adam a Eva...vždy doma nahati,a i bez ponoziek.....komu by sa to chcelo přát tolke veci

pslahorova
11. mar 2015

@cat aj suseda?:D

pslahorova
11. mar 2015

@cenculinka Nie ,neodputas :D mam ich doma a vzdy sa mi smeje ako kon, pretoze mam kazdu inu🙂

pslahorova
11. mar 2015

@istria A ked ste neboli manzelia chodila si naha?

verini
11. mar 2015

no do kolien idem, som sa riadne pobavila kým som to tu všetko prečítala..do popukuuuuuu 😀

bodka70
11. mar 2015

Tak byť pred svojím mužom nahá (a on predo mnou) nepovažujem za narušenie súkromia. Súkromie si chránime tým, že si medzi sebou nelezieme do mobilu, do pošty a na záchod 😀, nešpehujeme sa a nekontrolujeme. To platí aj pre deti plus pre ne aj to, že nám nelezú do spálne v čase našich intímnych chvíľ 🙂. 😉 😎

mondolina
11. mar 2015

@cerez
co je na nahote a na tom ze ma moje dieta vidi nahu?
aj ja ho vidim nahateho a co?

marissenka
11. mar 2015

nie! este ma nikdy nevidel nahu,a sexujeme len po tme! 😀 😀 😀 zemrem od popuku..

nikaella
11. mar 2015

Tak schvalne naha po byte nebeham, necitim sa tak dobre. Samozrejme pri istych cinnostiach saty dole.. No ponozky musia byt.. Este aj s papucami :P

0silvia0
11. mar 2015

@nikaella ďalšia pani ponožková 😀

katuli3nocka
11. mar 2015

Presne toto som teraz čítala na FB v Priznaní žien či jak sa to volá :D

trdielko007
11. mar 2015

tak v gatkach a podprde pobehujem ....naha prilezitostne...ked si zasluzi takuto modnu porehliadku 😀 😀 😀

esterba
11. mar 2015

@jabadaba @timea7 Baby, a co clenky? Ja mam niektore ponozky take tie kratke, potom neviem, co v posteli. Vonku nosim, samozrejme, cizmy, no ale do postele?

valy
11. mar 2015

@hradnapani Cristina Aguilera raz hovorila v nejakom interview, ze s manzelom si varia nahi 🙂

natalym
11. mar 2015

@valy Nechcela by som mať frcnutý rozpáleneý olej na ......... 😀

hradnapani
11. mar 2015

@valy ano, tiez som to niekde citala. Uprimne, tato predstava ma nacisto rozosmiala, ze s mojim stojime pri sporaku nahati 😀 Ale ako ho poznam, z varenia by nic nebolo 😅

misaelka
11. mar 2015

@hradnapani pozor na to! jamie olivier varil manzelke romanticku veceru nahy a pripalil si hm... spekacik 😀 tak si potom dlho nevrzol neni to sranda 😀

hradnapani
11. mar 2015

@misaelka fiha, tak to mali inu veceru! 😅

natalym
11. mar 2015

@misaelka No šak toto. Radšej budem hladná, alebo jahody so šľahačkou to istia. 😀

misaelka
11. mar 2015

@hradnapani asi bol dost mrzuty potom :D teda ja by som urcite bola... :D

@natalym slahacku slahacku kazdy len slahacku... chlapovi treba za zufanu svieckovej a je spokojny 😀

timea7
11. mar 2015

@esterba štucne - futbalistické