Manžel mi začína vykrikovať

mamka27
20. apr 2014

...ze vsetko plati on, ja nic.. zarobim minimum ano..ale snazim sa najviac potraviny a co sa da.. no v poslednej dobe mi zacina viac krat vraviet ,ze ja nic nemam..vravi mi ze ma miluje,ale toto nevidim na lasku..rani ma to. uz som mu to viackrát povedala a stale mi to robi

tenerifka
21. apr 2014

@hradnapani Vyjadrila si to dokonale, s tym sa da len suhlasit.....

hradnapani
21. apr 2014

@tenerifka ja som ti isla akurat napisat, ze plne suhlasim s tvojimi slovami a ze len sviatocna nalada mi zabranila pouzit tvrdsi slovnik 😎 jednoduche, nazorne, vystizne 😅

rusinka1989
21. apr 2014

@tenerifka neboj svojpravna som

rusinka1989
21. apr 2014

@tenerifka na co mi je taky debil uz teraz na ho...no mam sto chuti podat ziadost o rozvod aj ked sme spolu len 3 roky cim skor tym lepsie

tenerifka
21. apr 2014

@rusinka1989 To s tou svojpravnostou som myslela ironicky,nie v zlom.
Ak je agresivny, premysli si dalsie kroky, aby ti v amoku neublizil

obcansr
21. apr 2014

@rusinka1989 no ja byt tebou rozvediem sa sním, toto nikam nevedie, si mladá a nedaj si takto ničit život, bud rada že nemáte dieta by to bolo horšie , držím ti palce

svetluska82
21. apr 2014

@rusinka1989 ja mam nieco podobne doma, ale ja som sa uz maximalne odosobnila

v_alika12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima4
21. apr 2014

@rusinka1989 nechce sa mi verit, ze zena vo veku 24 rokov takto choro uvazuje a hlavne snazi sa o dieta s takym clovekom, akeho opisujes.. ☹

To naozaj nemas v sebe ani stipku ucty a mentalne si na urovni handry?

zuzanockamt
21. apr 2014

@rusinka1989 ty rychlo niekam od neho utekaj ... uz vcera bolo neskoro

rusinka1989
21. apr 2014

@obcansr dakujem moja

rusinka1989
22. apr 2014

@v_alika12 to dieta by trpelo ver tomu a preto dakujem bohu ze ziadne nemame..lenze nikto si to neuvedomuje ako trpim, aj ked poviem mojim rodicom co sa deje tak bud pocujem nevymyslaj si alebo pridu nasi do nich a aj tak sa nic nevyriesi silou mocou nas chcu dat dokopy..ale je to len tak na hodinu a zase sa zereme potom

majka99999
22. apr 2014

@rusinka1989 naco sa potom stazujes rodicom, ked to nikam nevedie? Co mas 10 rokov a zalujes na brata, ze fajcil na balkone? Ak takto nechces zit, tak je tuna plno tem o tom, ako sa rozviest (ako to prebieha, ziadost, atd.). Drzim palce, ja by som s takym drzgrosom nevydrzala, som na rodicovskej (cize prijem 220 eur) a manzel plati samozrejme hypo aj ine naklady, nakupy vacsie robi on, ja take bezne plus kupujem malemu veci. Kazdy mame svoj ucet a potom spolocny, kam posiela urcitu sumu mesacne, ked ma premie, posle viac. Nikdy som nepocula, ze minam vela, ked si kupim nove rifle, tak pochvali (ked poviem, samozrejme, on by si ani nevsimol). Tymto chcem povedat, ze su aj ini muzi, ktori ta nebudu spovedat za kazde euro. ☹ Si predstav, ze budes doma s babatkom a nebudes mu ani moct kupit poriadne plienky, lebo urcite su aj lacnejsie, co na tom, ze ich precika alebo sa vyhadze, na seba nic, lebo sa ides ku..it aj s babom v kociku... Rob nieco, lebo o rok tu mozes vypisovat, ze nemas kam ist s babom. ☹

mariuskaa
22. apr 2014

C

adri266
22. apr 2014

@rusinka1989 toto je tusim financne tyranie, co Ti robi Tvoj manzel. Na Tvojom mieste by som si hned dnes zacala vybavovat papiere k rozvodu. A neboj sa, vsetko, co si za tie roky nasetril, polka z toho je TVoja 😀 😀 😀 Tes sa. Neviem, ako ste na tom s bytom, kedy ste ho kupili, za cie peniaze, ale tiez by som si k rozvodu pripravila vsetky bankove vypisy, kde mas dokaz o tom, ze si vsetko platila Ty.
Si krasna baba, vies kolko normalnych chlapov by sa o Teba pobilo??? Tak necakaj, a skonci tento /ne/vztah. Lebo riskujes, ze raz tato osoba bude mlatit aj vase spolocne deti 🙄 🙄

Na rodicov sa vykasli, oni s nim neziju. A este by som nabehla k psychologicke, cez urad prace mas zdarma, aby Ti dala dokopy Tvoje sebavedomie. Drzim Ti prsty.

mirka414
22. apr 2014

@mamka27 moj je v tomto expert my sa hľadáme len kôli mojej praci.žijem v zahraničí bez pomoci starých rodičov,do poslednej sekundy som mu doopatrovala ťažko chorého otca a konecne mozem aspon na par hodin prec z domu našla som si super prácu a ked mam ist na par hodin preč a nedajbože sa ma postarat o 8ročnu dcerku hned začal reptat,že sa to neoplatí aby som chodila preč z domu a podobné múdre reči.tak som to vyriešila tak,že ok ja zostanem doma a sumu čo by som zarobila som si stiahla na moj účet a ešte som si vypýtala aj peniaze na domácnosť ;) to si mala vidiet tú zmenu,zrazu je aj moja praca dost hodná a už nieje problem opustiť domácnosť aj na 3dni!podobne to bolo aj zo svokrom v nedeľu som posielala mojho von z dcérkou (vtedy bola nejak 3 ročná) a on ze nejde,lebo mu vsade plače a pýta sa k mame... No bodaj by sa nepytala ked bola stale so mnou ,tak som mu povedala ok zlatko ty sa postaraj o otcovu hygienu (tj umyť celé telo,vymeniť plienku)a ja sa idem prejsť na čerstvý vzduch s dcérkou zrazu som o nich nepočula aj dve hodiny :D u mna zaberajú takéto kompromisy.

mamavera
22. apr 2014

@mirka414 veľmi šikovné a rozumné riešenie 🙂 🙂 🙂 🙂

mamavera
22. apr 2014

@rusinka1989 tvojím problémom nie je tvoj manžel, tvojím problémom je to, že si ešte nedospela a nechávaš okolie, aby si s tebou robilo to, čo chce a čo vyhovuje im. Sorry, ale o takého "manžela" by som ani bicykel neoprela.....Uvedomuješ si, že takto dobrovoľne premrhávaš krásne roky svojho života, ktoré sa nikdy nezopakujú? Záleží na tom, či ste spolu tri roky, alebo tri mesiace? Ten muž nemá zmysel pre partnerský život. Tvoj osud je v tvojich rukách. Čo sa máš čo spovedať rodičom, čo vás čo oni majú dávať alebo nedávať dokopy? Si dospelá, svoj život si hádam dokážeš riadiť sama, či?

mamka27
autor
25. apr 2014

@rusinka1989 ahoj. ako citam..mas to horsie ,o kusok. ale vlastne rovnako. ja mam problem si najst pracu,..nejak nezapadam medzi ludi.. ale to bude tym , ze si neverim uz. moj muz by ma neoklamal ze nema peniaze..a nechodi do krcmi nastastie. Ma pracu aj mimo prace.. ma toho dost,ale ja som mu povedala ,ze nech sa venuje aj nam ako rodine. Uz je doma ticho,uz nevykrykuje..ale dokedy. je to jeden domotany kruh, s ktorého sa neviem vymotatat

andreasiskova3
30. apr 2014

V manzelstve su predsa peniaze spolocne. A okrem toho zena musi zvladat este starostlivost o rodinu, varenie, pranie, upratovanie, deti....Muz zabezpecuje rodinu v prvom rade financne a zena zabezpecuje vsetko ostatne
Ty mu tiez predsa nevyhadzujes na oci ze nevari, nepere, .........kazdy sa stara o rodinu ako dokaze...ked to chce pol na pol tak potom teda vsetko rad radom, nie? Alebo nech ti on zaplati za to co ty robis doma a zadarmo pre Neho 😀

lady511
30. apr 2014

@mamka27 takisto si ymslím že je to velmi smutne..ale myslím že smutnejšie by bolo,,keby si sa vyvalovala doma,,nezarabala,,to by bolo ešte horšie,,ale snažíš sa prispiet do domacnosti ako sa len dá,,ked sa mu nepáči nech ti najde lepšiu prácu,, 😒 ..och toto su za povahy :(

vivienkazara
30. apr 2014

Dobry chcela by som sa spytat mam dve deti s muzom ktory bol zenaty momentalne rozvedeny uz mame spolu dve deti 5rocnu a 5mesacnu problem je vtom ze napriek tomu ze je rozvedeny zije stale so svojou ex v byte spolocnom nedava mi peniaze max desat eur chcem podat o vyzivne a zakaz styku s detmi nakolko nema zaujem ale vyhraza sa mi ze mi zobere deti nakolko ja byvam v podnajme s rodicmi a on je podnikatel ale je alkoholit a uziva kokainneustale sa hadaju doma policajty knim chodia ako domov uz bol odsudeny za domace nasilie ale padla mu podmienka aa mal infarkt z predavkovania sa myslite ze mu daju deti ako ci budem musiet mu ich davat ked toto vsetko poviem on sa mi vyhraza ze povie ze chodim obcas na bingo zevraj som gemlerka a zato mi deti vezmu ale ja sa riadne staram o deti aj moja lekarka povedala ze keby nieco ona mi pojde svedcit tak neviem nechcela som to takto riesit ale uz nevladzem...a ked pride za detmi tak max 20minut sa im venuje a potom len sa hraje s telefonom ako decko..a uraza ma neustale mi nadava aj pred malou ja neviem bojimm sa lebo povedal ze podplati sud bojim sa ze mi ich zobere ked podam o vyzivne co myslite dakujem

digysa
30. apr 2014

@vivienkazara Nikdy mu deti nedaju, ked ma takyto "pestry" fascikel.....Nemaj strach a jeho reci jednym uchom dnu a druhym von.
Rychlo konaj a urob, co si pisala- cim skor, tym lepsie. Drzim paste.

@rusinka1989 Ja len ze, wow.....aby mi rodicia hovorili do vztahu....co maju zazracnu gulu, ze vidia presne, ako sa vsetko odohrava? Preco si nenahras nejaky vas incident? V dnesnej technologickej dobe uz by som mala jeho nadavky, ci vystupy davno bud na telefone, na diktafone, na videou......Trosku pohni rozumom.....nie je mozne, aby si nevedela ukazat rodicom, co sa deje za vasimi dvermi.....Vschop sa dievca... ( ja osobne by som uz bola rozvedena) Nuz ale ked tebe diktuje zivot rodina, tak nech sa paci- dokazuj, zbieraj dokazy aby si sa zavdacila rodicom....len aby nebolo neskoro a neotehotnela si. To uz bude tvoj zivot v poriadnej riti (s prepacenim) 🙄

@mamka27 mate deti?

libka1
1. máj 2014

Mile poniektore, sa trochu spamatajte a zamyslite nad sebou... Kazdy si k vam dovoli len to co mu vy dovolite... Co ste nesvojpravne? Ako u blbecku na dvore... Nechate sa vselijak tyrat a sikanovat, co cakate? Ze niekto (rodicia, ludia na koniku...) problem vyriesi za vas? Nie, bud si ho vyriesite same, alebo nema zmysel sa stazovat a treba niest svoj udel (ktory ste si mimochodom vybrali same!). Kazdy sme si strojcom svojho stastia 😅