Manžel vyznal lásku v sms inej. Čo robiť?

kornelko
2. apr 2013

nasla som manzelovi v mobile sms pre jednu damu s menom erika a bolo v nej nieco co ma hlboko zasiahlo.vyznaval jej tam lasku ,chcel ju navstivit v praci a celu ju vybozkavat.oslvoval ju zlatko.poradte mi ,ako sa mam zachovat.

kikaba44
2. apr 2013

ja vidím riešenie v tom, že budeš čítať príspevky na MK a jednoducho sa zariadiš podľa nich 🙂

kajustek2007
2. apr 2013

byt tebou jednoznacne si s manzelom sadnem postavim ho na hotovu vec nech ide s pravdou von ze o vsetkom vies atd.a uvidis co dalej ci on to ukonci a ty mu odpustis alebo sa rozidete navzdy.bohuzial je hnusna doba a toto sa stava casto 😒

opica89
2. apr 2013

nie je jediny chlap na svete.... keby ta podviedol telom je to ine... ale srdcu neporucis. ak ju miluje ty s tým neurobis nic jednoducho sa s tým musis zmierit... ty sa musis vediet ci to podla teba vyznam.... vsetko zle je na nieco dobre a niekde ta caka taky co si ta naozaj zasluzi. drzim prsty moja... a taky chlap ako toto si ta urcite nezasluzi....

digysa
2. apr 2013

Nehovor mu Nic

1.Odfot si tu SMS-ku
2. pockaj do piatku zbal sa na vikend niekde prec( ak mozes tak do hotela, ak mas deti, tak k rodine).......
3.Posli mu email a priloz aj smsku v tomto zneni:

"Erike odkazujem, ze hned ako sa dobozkavate, tak moze u na navarit, upratat a oprat... Ja som si dala tento vikend prestavku v nasom manzelstve. V pondelok mi ale oznamis, koho si zelas po svojom boku. Ja som taka velkorysa, ze za tvoje chrapunske spravanie ti davam este jednu sancu........ale poslednu"

pragmaticka
2. apr 2013

noo vo vedlajsej teme riesi jedna babenka nieco podobne, akurat ze ona o tej nevere uz vie. ale podme k tvojmu problemu?? Fakt by mne osobne viacej ublizilo ked by moj manzel vyznaval lasku druhej ako samotny (jednorazovy) sex. Je to obycajny klamar a slaboch, pretoze ak sa uz zamiloval do druhej, tak mal ist s pravdou von a nie hrat na dve strany!!! U mna by nemal sancu, sorry...mohol by byt aj zo zlata. Ak mam muza, chcem aby ma lubil a nie svoju lasku rozdaval inej zene!!! Takze by som ho okamzite konfrontovala s najdenymi smskami v jeho mobile (a bolo by mi jedno zeby sa certil koli naruseniu sukromia - bola by to totiz iba jeho slaboska obrana , namiesto toho aby sa venoval skutocnemu problemu) a ukoncila to! Jedno ci su v tom deti , spolocny majetok a pod.. poznam tolko zienok ktore po tazkom rozvode nasli opat svoje stastie!! Takze zeny budte silne a ak nie ste popri svojich muzoch stastne, skor ste podvadzane, tyrane ci neustale ponizovane, naberte sily a ukoncite to. Zijeme len raz a velmi kratko- takze takyto chudaci popri vasej strane vam zato fakt nestoja!

dancemaster
3. apr 2013

jednoznacne prec od neho a ak mas deti, necakaj od neho nic dobre
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151382...

majuska0407
3. apr 2013

a uvažoval tu niekto aj tak, že problém môže byť aj niekde inde? ako hned v nevere? kde to začalo? kedy? a hlavne prečo? ja som toho názoru čo mam doma nehladám von!!!

sendy27
3. apr 2013

Najprv by som bola ticho že o ničom neviem aj ked je to tažke a sledovala by som ho čo je ta ženska zač keby spolu sedeli na kave vtedy by som ich prekvapila oboch držim prsty 🙂

natsa
14. apr 2013

zbalila by som si svojich pár sliviek a odišla.Bez slov ale pred tím by som vyplienila chladničku,nenavarila,neoprala atd.Nech mu to urobí tá ktorej tak píše.Ak máš kde odíst tak to urob-nedak o sebe vediet.Možno pochopí ako mu chýbaš a ver tomu že ked všetko pochopí že si ta vyhladá a v mojom prípade by musel strašne prosiť aby ma ukecal