Partner nás opustil kvôli veci, ktorá neexistuje

teulik
4. máj 2015

Dobry vecer idem si sem po radu neviem co dalej a ani ako to riesit.mam partnera no uz nemam mame spolu babetko.partner nas opustil je presvedceny ze som.ho podviedla ale to nieje pravda.on mi to samozrejme neveri.ma dokaz o tom ze ma pravdu on si nahrava nase rozhovori ked spolu volame a vjednom.rozhovore ako s nim volam pocuje mlaskanie a vzdychanie dal si tu nahravku zevraj vycisti a sa mu to dokazalo ze mal.pravdu.ale pravda to vobec niejei je to blbost.povedal to aj svojim rodicom a ty ho v tom podporili.ja neviem co mam robit a ako dalej je to vsetko blbost som stoho uplne nestastna ako dokazat ze to tak neni.ako to mam riesit?prepacte za pravopisne chyby

mirka49
6. máj 2015

@teulik ja som bola 3 roky sama z malym...bez vyzivneho....len rodicak....nemali sme to vobec jednoduche ale teraz mam pri sebe ,ilujuceho otca uz 2 deti i ked by som mu niekedy vedela načapat ale som rada ze ho mam 😉

moonlight1210
6. máj 2015

@teulik popraj svojmu budúcemu ex vsetko dobre. lebo ked ma taketo paranoje, ktore taha do dosledku a robi vsetko preto, aby ich previedol do reality, to ho len tak lahko neopusti.
ten clovek nikdy nebude stastny.
vzdy len chvilu, kym dalsi vztah bude v zaciatkoch. potom mu zacne znova preskakovat. zas zacne pochybovat, zas zacne tajnu kontrolu, aby sa uistil, ze ma pravdu, ked podozrieva. to je prekliatie ziarlivcov.

papricka33
6. máj 2015

@dana_l asi jej sleduje aj konika a odpojil ju od internetu 🙂 alebo to tu napisal on, pretoze ona usla a chce zistit, co by asi taka zena v jej kozi urobila a kam by sla 😕 ..... 😀

papricka33
6. máj 2015

@moonlight1210 ze buduci ex, to sa mi paci. To pouzijem, ked moj muz bude vystrkovat rozky 😀

sasa1310
6. máj 2015

@teulik to je čo za debila? Sorry, za vyraz, ale iný ma nenapadol. Nabudúce keď budeš lízať lízatko, tak radšej ani nedvíhaj telefón.

andrej001
6. máj 2015

@sasa1310 😀 😀 😀 😀 😀

alinaa
6. máj 2015

Aj u nás to začalo nevinne,,, pomaličky,, nenápadne,, tiež chcel odísť a tiež som nechcela, lebo mi to prišlo neskutočne odísť kôli niečomu, čo nie je pravda ,,, on si to myslí dodnes,,, odposluchy sú v každej izbe,, pozisťoval si veci 10,15 rokov dozadu,,, vyhľadal ľudí, ktorý som nevidela desiatky rokov a potom prišiel domov a povedal mi, že som s nimi spala ,,, a to píšem len zlomok ,,,,prosím ťa UTEKAJ!

mk22
6. máj 2015

@alinaa doteraz si s nim<

teulik
autor
6. máj 2015

@alinaa aj u nas to tak zacalo prve som nasla odpocuvadla na byte potom kamery zistoval si veci co som robila ked sme sa ani nepoznali vsetky socialne siete mi preluskal vypisi hovorou som mu musela davat v ktorych nikedy nic nenasiel ze by som si z niekym volala ale aj tak bol a je presvesceny ze som.ho podvadzala teraz mi vynadal do spin a je presvedceny ze ma pravdu a pritom som ho ani raz nepodviedla ale mna vobec nechce pocuvat lebo je v tom ze ja ho klamem.po novom uz ani maly nieje jeho tak ideme na testy otcovstva

timea7
6. máj 2015

@teulik to si si fakt nevymyslela? Ako si reagovala, keď si našla odpočúvacie zariadenia a kamery? To si tolerovala? Ty o takéhoto magora stojíš?!?!? Mám pocit, že to je z telenovely.....výpisy hovorov? Ja by som sa zbláznila od šťastia, keby také niečo odo mňa odišlo, najmä nech ide dostatočne ďaleko a už sa nikdy nevráti 😝 😝 😝 😝 Chorobný žiarlivec je vždy presvedčený, že má pravdu! Treba ho poslať do čerta aj s ňou!

monika333slov
6. máj 2015

@teulik tak to už ani nerieš,veď on má paranoju riadnu a odporuč ho na nejaké vyšetrenie. Nechcem byť sprostá ale nedá mi to,ako si s takýmto človekom mohla zostať A ešte aj otehotnieť. Teraz sa nečuduj, čo robí, veď to ti muselo byť jasné, že sa to len stupňovať bude.

alinaa
6. máj 2015

@mk22 Áno, ale u nás je to iné. Požnáš to ,, Drž si priateľa blízko a nepriateľa ešte bližšie,,? Keby od nás odišiel zbláznil by sa už úplne a ako on sám povedal, zničil by ma. Teraz viem čo robí, žijeme tak, že sa obchádzame, prispieva do domácnosti a tie zle chvíle radšej rýchlo zabudnem, odposluchy - na nech sa z toho aj poser... s prepáčenim, nemám čo skrývať. Dá sa to zvládnuť, aj keď sa to zdá neuveriteľne s takým človekom. No keby odišiel, pravdepodobne by mu úplne preplo a ničil by nás, prenasledoval. Niekedy sa dá zvoliť si len menšie zlo.

timea7
7. máj 2015

@alinaa sorry, ale v iných témach píšeš, že ťa opustil, miluješ ho a chceš ho spať, tak? V jednej téme píšeš.ako by si chcela, aby bol žiarlivejší a tu píšeš, že ťa nahrával? Vo februári ste spolu ešte nebývali, kedy ťa stihol nahrávať? Pozisťoval si veci 10-15 rokov dozadu...to ako zo školskej družiny? Ty sa musíš fakt neuveritešne nudiť, keď si vymýšľaš takéto sprostosti...
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/priatel-voci-mne-ochladol/
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/ako-sa-mam-zmenit-2/
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/ako-sa-vyrovnat-s-rozchodom/
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/je-normalne-ked-ma-mozu-obchytkavat-ini-muzi/

alinaa
7. máj 2015

@timea7 Áno to píše moja dcéra, ktorá ma zas svoje problémy.

timea7
7. máj 2015

@alinaa prosím ťa, radšej nereaguj, lebo sa budeš do svojich klamstiev viac a viac zamotávať....tvoja dcéra má problémy, preto sem píše...ty máš 25 a máš dcéru, ktorá píše o svojich problémoch na MK....ja potom o svojich píšem do Bieleho domu....a v čínštine...ak používate dve jeden nick, tak sa už radšej aj ja odmlčím...

damotka
17. máj 2015

Žiarlivosť je choroba, ktorú musí riešiť odborník. A ani tak nie je isté, či sa z toho daný človek dostane. Tvoj partner je evidentne takto chorobne žiarlivý a nikdy neprestane. To je fakt z praxe. Všetko, čo obvinený človek podnikne na svoje očistenie si žiarlivec vysvetlí ako výhovorky. Všetci chorobní žiarlivci sa správajú podľa odsledovaného vzorca. Teror zo strany žiarlivca sa stupňuje a nikdy - dobre čítaj - nikdy neprestane. Akonáhle by ste boli manželia, tak to môže vyústiť (opäť z praxe) až do fyzického a psychického týrania a násilia. Ak je len malá možnosť, treba od takéhoto človeka utekať a prerušiť s ním kontakt. A pozor, keď žiarlivec vycíti, že prepískol a že sa situácia vyvíja preňho nepriaznivo, dokáže byť neuveriteľne milý a láskavý. Aj to je správanie podľa spomínaného vzorca. Zožeň si knižku - Plzák: Othelón, alebo manuál o žiarlivosti. Je to veľmi poučné. Ale utekaj rýchlo od neho. Nerieš, čo si vymyslel, bude to robiť celý život. A môže sa stať, že urobí peklo aj po tvojom odchode. Zachráň sa, lebo život po jeho boku by bol peklo. Už teraz to ale bolo hrozné - nechápem, ako si mohla hrať túto hru a dávať mu výpisy z hovorov a neviem čo ešte. Utekaj dievča, utekaj.

vvrka
20. máj 2015

@teulik prosim ta, nestracaj cas a energiu snahou vysvetlit mu to. NIKDY SA TI TO NEPODARI. On je o tom presvedceny a neuvazuje ako psychicky zdravy clovek, ocividne ma nejaky vnutorny problem. Radim ti utekat od neho co najrychlejsie. Lebo bude horsie.

mircalla
23. máj 2015

@teulik nuz bud tomu naozaj veri alebo si to vymyslel, aby mal zamienku na rozchod, aj to je mozne

tomaas
26. máj 2015

@teulik ahoj prepac ze som necital vsetko ale toto je chore, presiel cas ako to vyzera dnes? toto je aka hlupa zamienka?
ako si ty argumentovala? to je totalny somar nech si vycisti ak mas ciste svedomie averim ze mas ved preco by si iank pisala ze mas tak je aj dobre ze s nim uz dalej nebudes mat nic.. kludne mi napis IP ak chces

fopka
26. máj 2015

@timea7 ze pisem do bieleho domu 😀 😀 😀

eviki
26. máj 2015

Ahoj, nestracaj cas premyslanim, ako ho presvedcit o opaku. Skus sa nato pozriet objektivne. Clovek so zdravim sebavedomim a psychikou si nenahrava hovory partnera, a ktovie ake ine divne kroky este ma vo vasom vztahu. Zamilovala si sa do chorobne nevyrovnaného cloveka, nic s tym nespravis(!) chod dalej, venuj sa dietatu a bud rada, ze sa prejavil v case, este kym si mlada. Vela stastia.

jolly84
31. máj 2015

@teulik nemáš dôvod mu niečo dokazovať......

katulikle
4. jún 2015

podla mna hladal zamienku a nasiel ju..zbytocne ho budes presviedcat

cdecedc
4. jún 2015

@teulik mne sa zdá divné už to, že si nahráva vaše rozhovory... táto veta mi fakt úplne stačila 😀

cecilia68
4. jún 2015

V januári ste spolu chodili 4 roky a vo februári to bolo 5 rokov? Nie je to vymyslená téma? Alebo nejaká slečna sa veľmi nudí? Ak niekto klame piate cez deviate, tak sa do toho trošku zamotá 🙂

umabell
4. jún 2015

podla seba sudim teba, nie? bud rada že ťa opustil, ved to by si s nim mala aký zivot? stale dokazovat "pravdu" a aj tak to nema zmysel? nech si ide kade lahsie, viem ze je to smutne ale nikto nema pravo chodit niekomu do sukromia nie to este nahravat!!! 😠 😠 😠