Svokra je najlepšia studená

zuzulk
17. aug 2016

😕 ale aj svokor ako som zistila, tu držia spolu a nechapu že mlady ludia muž a žena by mali byť častejšie spolu, neni všetko len o robote a o peniazoch 😒 toto ma štve, neni sa o čom rozprávať, keď nepochopia ženu, matku tohto storočia 🙄 🙄

petulda333
17. aug 2016

@terezka1947 tak to ano,lenze napr moja svokra nieje sama zije s muzom a so svokrou,volala fakt pre hluposti,nieco sa pokazilo a ked sme prisli zrazu fungovalo,trebalo doma urobit a ona je sama a chora,prideme tam ujo pred pc a ona si veselo poskakuje zumbu..vyvolavala lebo sused urobil to,suseda zas tamto a pod..a teraz zas ako sa mame starat o syna,pritom keby som ju pocuvala tak som s malym v nemocnici,kedze syn ma zdrav.probldmy kt podla nej su iba vymysel lekarov a nemame ich pocuvat iba ju...

dotti
17. aug 2016

@lukamka Bohuzial ani toto nie je stale pravda. Ja poznam pripad, kedy svokra dotycnej povedala, ze ona svoju svokru tiez nemala rada, takze preco by ju mala mat rada jej nevesta?! Ja som bola uplne ze v soku z toho, ale aj taki su ludia. Bohuzial ☹

moni244
17. aug 2016

@zuzulk a vadí ti konkrétne čo? okrem toho, že ešte žije, lebo je to dosť nechutné, čo si napísala. Pripadáš mi ako ďalšia moderná slečinka, čo si myslí, že je niečo viac a ostatní musia robiť, čo ona chce

natalym
17. aug 2016

Inak ak túto prúpovídku ,, svokra je najlepšie studená ,, niekto použije v mojom okolí tak poviem, že môj manžel takú má. A akosi to prestane byť vtipné potom........

megika1
17. aug 2016

ak mladá nevesta sedí online hodinu pred krstom,chváli sa a pri tom svokra a muž pendlujú,navarené ,napečené,muž bežne z práce,zo stavby nového domu,ešte aj vysáva a umýva kúpelňu a záchod ☹ .... to je jeden pohľad z druhej strany.Na koníkovi sa často povie A, ale nepovie sa B ☹

lubkavargova1
17. aug 2016

No ze matka a zena storocia....jaaaj, dobre som sa nasmiala...moja draha. Ked budes schopna opravit elektriku, polozit sama dlazbu tak vtedy machruj...idem ja dopit kavej zeny 🙂 🙂

lukamka
17. aug 2016

@dotti kokos, tak potom to je strateny pripad.... no nic, treba sa odosobnit a hlavne s tym chlapom drzat spolu

bestmate
17. aug 2016

@terezka1947 preco? Mame svoj zivot, zaujmy a robime si s detmi aj program, jednoducho samostnatne fungujuca rodina, a nie aby som rusila uz nieco naplanovane, len preto lebo niekto je schopny volat x krat za den, aby sme prisli. Keby nemala tak nasilnicku povahu, nemala by som odpor. Mne je to proti srsti.

natalym
17. aug 2016

@bestmate My niekedy aj nezdvíhame telefón, alebo si ho vypneme.

baumka
17. aug 2016

@zuzulk dúfam,že tvoj muž tiež zdieľa tvoj názor a praje si,aby bola jeho mama mŕtva. 😖 Alebo mu ukáž,čo si tu "vytvorila",čo na to povie.

Ty budeš tiež raz svokra. Aby sa ti to raz nevrátilo.......

lucka1987
17. aug 2016

lebo vy, co sa stazujete, budete isto najidealnejsie svokry na svete...

-budete presne vediet, kedy mate prist na navstevu, a kedy mate z navstevy odist,

-budete vediet ako velmi sa mate starat do svojich deti, lebo ako vieme, ked sa svokry nezaujimaju, je zle, a ked sa staraju, je tiez zle

-z vasho zobrackeho dochodku vyzijete v pohode, a este budete aj detom a vnucatkam kupovat slusne darceky, aby boli spokojní

-nebudete denne telefonovat ako sa maju vase deti, ani partneri vasich deti a nedajboze vase vnucatka ( ved je to vasa krv )

-budete presne vediet, kedy mate drzat hubu a krok, a kedy je cas na to, aby ste povedali nejaku vasu mudrost typu " na konovi som kedysi citala ... "

ano presne take urcite budete . najidealnejsie, udrziavane, so super prijimom, bez starosti, bez chorob, s vkusom pre nakupovanie oblecenia , alebo bytovych doplnkov, plne empatie, a vase nevesty a zatovia vas budu na rukach nosit a nohy bozkavat, za to ake ste nadludsky idealne ........

mile dievcata, nech uz mate 18 ci 40 .. tie co tu pisete o svokrach, ktore su najlepsie studene, a o tom, ako vam idu hore krkom, raz chodia velmi na navstevy, potom zas malo, raz davaju vela darcekov, potom zas ziadne ......

verim, a to nemusim byt ani vestica, ze VY budeme omnoho horsie svokricky ako su podla vas tie dnesne ... pretoze vacsina tych dnesnych si aspon nevymyva mozgy na socialnych sietach, a neklabosia tam.. ( ked uz klebetia, tak apson sa realne stresnu povacsinou )
nezhlukuju sa v hufoch, desiatkach a stovkach, ako niektore tu na mk ( vid skupina o svokrach )

verim, ze raz bude mozno aj tu na mk, skupina s nazvom " ach tie nevesty " a vacsina z tych co teraz pise o svokrach, bude pisat aj o nevestach....

mam este maleho syna, no potajme dufam, ze ani jedna, co nazve svojou svokrou najlepsou studenou a pouziva pod. expresivne vyrazy nebude mojou svatkou ... 😅

terezka1947
17. aug 2016

@lucka1987 presne tak......ako teraz na svokru,tak raz na nevestu

terezka1947
17. aug 2016

@bestmate vies,oni su tiez vasa rodina....netvrdim,ze treba rusit naplanovane..atd...ale netreba sa tvarit,ze teraz svokry neexistuju...ani tvoja,ani manzelova 😉

petulda333
17. aug 2016

@lucka1987 neprehanaj!ja som proti urazkam a pod,ak nato nieje dovod,a ano je tazke najst strednu cestu ale mali by sa o to aspon pokusat ci uz svokra ci nevesta!lenze jednoducho ked sa jedna strana nesnazi tak bohuzial,ver ci nie,mnoho z toho co sa tu pise je pravda,bez vymyslov a podobne!ja so svojou svokrou to mam fakt tazke,a prave preto sa budem snazit byt ina!

abbey1
17. aug 2016

Ja sa na takýchto témach už len bavím, ak by to teda nebolo skôr na plač. Tie ženy trpiteľky sú prikované okovami ku svokre? Veď ak vzťahy nefungujú a svokra je naozaj mrcha, tak kontakty preruším, či aspoň obmedzím na minimum. Veď i tá svokra si dovolí len to, čo jej mladí dovolia.
Ja som si so svokrovcami nesadla vôbec, istú dobu som ich tolerovala, ale po určitých závažných okolnostiach v rodine, som s nimi kontakty úplne prerušila. A tým pádom i vypustila z hlavy. Ale priať niekomu smrť, či sa len takto vyjadrovať "studená" svokra, by mi nikdy nenapadlo. Oni majú svoj život a ja svoj.
Ale často tu čítam, akí sú svokrovci hrozní, ale mladí ich potrebujú, tak ich "služby" využívajú a tu potom vyplakávajú. Nuž, i tak sa dá.

lucka1987
17. aug 2016

@petulda333 kde prehanam.... kto prehana je ten kto nazve dobru svokru studenou . ani ja nie som ideal nevesta a ani nemam ideal svokru. ved napokon.. kto idealny je, vsak ? ale nebudem to tu na web vesat aby sa o nasich "sporoch" ked sem tam neico mame ... dozvedela cela dedina. a navyse si ju vazim ako matku mojho muza, vychovala mi skveleho chlapa s ktorym som stastna, a za to jej dakujem, nech by bola aka chcela

mircalla
17. aug 2016

@zuzulk no ja nechapem temu, na com ficis?

svetluska82
17. aug 2016

nemozte zmenit nazov temy????? 😠

petulda333
17. aug 2016

@lucka1987 tak ten nazov je max nevhodny,no zrejme autorke slo len o viac kometov kedze nereaguje!ja som narazala nato ze tvoj koment vyznieva tak akoby si tu zeny len vymyslali ake svokry maju a ze sa oni same hraju na dokonale..

lucka1987
17. aug 2016

@petulda333 no .. som na konovi 7 rokov, a mne to fakt tak pripada ze 80 % bab sa len stazuje.. a z tych 20 % len male % vie svokry pochvalit...
niekedy to tak vyznie ako keby svokry trpeli nejakym nakazlivym virusom a ako nahle ziska titul svokra, tak ma vsetky tie " neg" vlastnosti, ktore tu uzivatelky opisuju .. a tento virus pohlti kazdu svokru bez vynimky, a ak je svetla vynimka, tak zije na inom kontinentne..
potom si mylsim, ze nie je chyba v tom titule svokra, ale skor vo vztahu nevesta-svokra a v schopnosti komunikovat a robit kompromisy

molnarova1
17. aug 2016

@lucka1987 vyskusate moja svokru,

Dava 6 dnovu polievku,
Vsetko sa jej nepaci,
Co kupuje mojej dcerke necha pre seba a ukazujem kamaratka
Pojde s malou zaplavat si zaplavat 8€,
Doniesie neveste darcek pyta naspat o mesiac,
Na narodeniny meniny doniesie blocek zaplat
Nikdy nema cas a pritom je doma, takze neviem chodit na ziadne vysetrenie,
Ukazuje veci co nakupila a povie " ja to mozem dovolit"
Ohovara " nevesta je 28 dni v BA a place v nemocnici, lebo ide mala na operacii srdiecka"

petulda333
17. aug 2016

@lucka1987 ja som s tou mojou vychadzala od zaciatku,vzdy sme pokecali,zasli na kavu a pod. Potom moj vtedy este priatel sa rodicov spytal ci si nemozme u nich prerobit izbu ze chceme skusit spolu byvat predtym nez kupime byt,bola nadsena-aspon sa tak tvarila,kedze ona robi kratky dlhy tyzden tak vravela ze si konecne oddychne,ze sa budeme striedat pri vareni,upratovani atd,vsetko bolo fajn kym som tan nezacala byvat,moje jedlo odvtedy bolo zle,nechutne a pid,ked som nieco upiekla vzdy len utrusila poznamku ci nemam pocit ze by som mala schudnut namiesto vypekania,kym sme boli v praci premiestnovala nabutok,moje veci sa vzdy v pracke zrazili a zafarbili,ked sme chceli ist niekam vzdy nieco vymyslela.ked sme sli kupovat byt chcela ist s nami aby sme si dobte vybrali,ked jej syn povedal nie dva tyzdne s nim nehovorila..atd atd atd...velmi vela toho je.a teraz po narodeni syna je to este horsie,po dedine vravi ze som neschopna matka,neviem sa o syna postarat,zdrav.problemy ma len vdaka mne atd ja sa nanu postazujem sestre a kamoske a tu na nete anonymne aby nanu nik neukazoval,nie ako ona ze ked pridem do dediny na futbal pozeraju namna jak na diabla

guinevre
17. aug 2016

@zuzulk Byt chlapom, a pocut ta takto hovorit o mojich rodicov, dostala by si kopanec taky silny, ze by si skoncila niekde v Hornej Dolnej.

zuzulk
autor
17. aug 2016

Čo vám sibe nepoznate srandu už

petulda333
17. aug 2016

@zuzulk nam sibe?keby si napisala vtip tak sa zasmejem ale otvorit temu s takym nazvom?to vtipne nie je!

abbey1
17. aug 2016

@zuzulk Aha, sme sa mali zasmiať. Tak cha cha cha.

mysga
17. aug 2016

Smiešne je,keď povie chlap na pive - A tento poznáte? Smrť svokry je ako štipľavý guláš. Vystúpia ti slzy, ale vo vnútri máš taký hrejivý pocit. - ale nie napísať o konkrétnych ľuďoch, že by boli lepší studení (inak, nominativ množneho čisla, vzor pekný, doštuduj) . 🙂

cichlida
17. aug 2016

No moja svokra tiez neni tip top, ale vychadzame, byva zakerna, strasne ohovara a je pesimista prveho zrna, tiez sa nam tlaci na dovolenku uz desat rokov, keby kazdy rok nehladame vyhovorky preco ju nezobereme, a jej nebolo blbe sa stale vnucovat tak prisamvacku ju v pohode vezmem.ale za to je ochotna pomoct, deti ju lubia, a ja za nou skocim na kavu aj sama, alebo jej brnknem, sem- tam ju vezmeme na vylet nech ma radost. Samozrejme moja mama je idealnejsia- ale len pre mna🙂 manzel ma k nej tiez vyhrady, ktore si ja ako dcera nevsimnem. Ale nastastie muz neni mamin cecek,vie povedat svoje a zrusit ju ked treba, tak ako ja mojej mame. Keby, som taka ako tu vela zien na mk, tak sa zrejme nebavim s nikym z rodiny, ved predsa kazdy ma nejake + a nejake -. Takze, som velmi zvedava, ake svokricky budeme my, ked sme vsetky dokonale, s perfektnymi nazormi na zivot, akurat, ze sme si povacsine neprezili ani polovicu z toho co tie nase svokruse

tomikejt
17. aug 2016

@zuzulk my sme sa z tvojho príspevku nič konkrétne nedozvedeli, nechápem načo si zakladala novú tému, o svokrách je tu už tém dosť. A ten názov témy ... je iné ked sa hovoria vtipy o svokrách a iné keď ide o konkrétnu osobu. Ja svokru nemám, ani som ju nikdy nepoznala lebo umrela dávno predtým než som sa s mužom poznala, a je mi to ľúto. K mame svojho muža by si mala mať úctu, nech je akákoľvek, ale vychovala tvojho muža.

zuzulk
autor
17. aug 2016

Áno je tu tém o svokrach x tak zalozte svokry niečo aj o nevestach,nech to je kvót😄