Viac trojica ako dvojica

winonajedna
27. aug 2015

Žijem si spokojný život, nemám žiadne extra problemy,mám fajn partnera, už asi 3 roky, (som rozvedená, on slobodny, nežijeme spolu), dceru na prahu puberty, s ktorou mám super vvzťah a dúfam,že to celé vydrží čo najdlhšie. Mám jeden trochu zvláštny pocit z ttoho,že kedysi sme s partnerom mali aspoň 1deň v tyzdni iba pre nas dvoch (intimita, relax, pohodovy večer). Aktuálne asi 3 mesiace sme furt len všetci spolu v trojici a on všetko podriaduje a voľný čas prispôsobuje mojej dcére. Tzn. Pýta sa jej kde a kedy by chcela kam ist, aký program by si ppriala, čo je sice fajn,ale ja sa cítim akosi "mimo hry". Keď sme u mňa doma a on s nami, venuje sa výlučne dcére a ona ho zerie, ja kukam telku. Občas sa zahrame spoločenské hry alebo tak aj všetci,ale vacsinou dcéra sstrhne na seba celú jeho pozornosť a mňa vtedy akoby nepotrebuje ani on ani dcera. Ked som mu minule povedala,že mi Chyba nás cas vo dvojici,vraj jemu to nevadi,on je s nami oboma predsa rád. Keď sme sa bavolí o tom, kedy si vyrazime len my dvaja, tak vraj vtedy nie,lebo sme sľúbili program dcere. Kedysi nastojil viac na tom,aby sme boli aj sami,dnes mu to vôbec nevadí a ja mám z toho zvláštny pocit. Páči sa mi,že m. Rad dcéru a ona jeho,ale ja sa cítim dosť odstrcena s minimom sexu a casu stravenym osamote.

svetlanka111
16. nov 2021

@cacianka hej hej vsimla som si,skoda……