Slabý duch na teste

lienka265
5. sep 2014

Ahojte zienky.. prosim vas o radu.. neviem ci to vidim len ja, alebo su tam naozaj dve ciarky??? 😒 ja tam vidim slabulilinkeho ducha na kazdom teste.. dnes som 27dc, mavam pravidelne 25dnovy cyklus, takze uz treti den mi meska mrcha.. uz dva tyzdne mi byva obcas trosku nevolno (ale zas neviem ci si to len namyslam alebo je to tak) prosim poradte mi, to cakanie ma ubija.. o dietatko sa snazime druhy mesiac, jedno dvojrocne uz mame 🙂

jaruska18
5. sep 2014

@stellasss 30 dc znamena 30 dni od zacatia poslednej menstruacii 🙂

ukulela
5. sep 2014

@stellasss DC je den cyklu - rata sa od prveho dna menzesu. normalny cyklus ma 28 dni - potom menzes a znova 28. ovulacia je cca v polovici (nebyva pravidlom - teda 14 DC. ak pise baba 30 DC tak mysli 30 den od zaciatku posledne menstruacie. ak ma cyklus pravidelny- teda 28 dni - tak to znamena, ze jej uz 2 dni meskaju kramy. a od terminu posledneho menzezú rataju na gynde aj pravdepodobny termin porodu.
ja osobne radim robit testy az po vynechani - a aj to mi jasne pozitivny vysiel az tyzden po vynechani. dovtedy som nic na teste nevidela - a kupila som si viac citlivy v lekarni. tak aj ty - radsej pockaj, kym vynecha menzes a potom skus testovat. lebo dovtedy mozes mat na teste "ducha" ale ked dostanes ms, budes velmi sklamana - a z mesiaca na mesiac ta to bude tazit.

stellasss
5. sep 2014

@ukulela A keď pozreš na poslednu fotku tu som vložila ja, vidíš tam slabučkú čiarku???

jaruska18
5. sep 2014

Ahojte 🙂 teraz som si robila tehu test - mamatest..zda sa to iba mne alebo tam je slabulilinky ruzovy dusik? 🙂

mamulienka30
5. sep 2014

@jaruska18 - no na tejto fotke neni nic.. skus zajtra rano dalsi test.

jaruska18
5. sep 2014

@mamulienka30 skusim 🙂 len ja som nejakych asi 10 dni od pozitivneho ovu testa..tak este je cas na testovanie?

katkaolejka
5. sep 2014

Baby, testujte sa až v čase, keď má prísť menzes, vtedy Mamatest Comfort určite ukáže ako na tom ste 🙂 Je to najspoľahlivejší test na trhu 😀

stellasss
5. sep 2014

Baby pozrite prosim na fotku na 1.strane ci daco vidite pliiiiiis 🙂 lebo ma asi porazi B-)

lienka265
autor
5. sep 2014

@stellasss pepino.. Tiez som pocula,ze tieto testy radi ukazuju duchov 😒 a robila som si aj digitalny clearblue a vyslo minusko.. Skoda 8,50eur 😒

lienka265
autor
5. sep 2014

@stellasss ja tam aj takeho mini dusika vidim 🙂 alebo som uz zmagorena z tolkych testov 😖

stellasss
5. sep 2014

@lienka265 ja vidim aj na tvojom tom druhom....len sa bojim aby to nejak nepresakovali tie testy ako pises aj ja s som uz zmagorena 🙂 ja som v utorok dostala vyvolavacku lebo noc nebolo vidiet ale my sme mali styk vecer pred ocakavanym menzesom nie v plodne dni v strede cyklu...preto mi meskaju uz 14 dni a stale nic nevidno....

lienka265
autor
5. sep 2014

@stellasss tak to je zvlastne,to ti uz dost dlho meska.. Aj test by ti to mal uz jasne ukazat.. Asi musis len cakat 😒 a na ovulku sa netreba spoliehat, niekedy je to oplodnenie doslova zazrak 🙂
Ja uz dnes spinim takze zajtra ocakavam navstevu 🙄 budem sa stresovat dalsi mesiac.. 😖

julinka55
5. sep 2014

@stellasss mamatest

ccaro
6. sep 2014

@lienka265 skus pockat par dni a sprav si test znova. ja ked som si robila test, ked som otehotnela, tak to vyzeralo ako ten tvoj ;)

lienka265
autor
6. sep 2014

@ccaro dakujem, ale uz je to tento mesiac zbytocne 😒 dostala som mrchu 😠

13adinka
6. sep 2014

ahojte kočky...myslim ze tu sa asi o ducha nejedna ale pre istotu je to tam ze?🙂

piacere
6. sep 2014

@13adinka pravdaže 😉 blahoželám 🙂

mimika123
6. sep 2014

@13adinka mozes mi poradit ake to mas testy? a smozrejme ze tehu si 🙂 gratulujem

13adinka
6. sep 2014

@mimika123
@piacere Dakujem baby velmi sa tesim moc tomu este neverim... ten modry je rapid a ten druhy to je z obchodu tu v nemecku nebola tam znacka napísana...to bude daky lacak

stellasss
6. sep 2014

@lienka265 Baby aj ja uz spinim :'(

jaruska18
6. sep 2014

@stellasss ale ved spinenie este nic neznamena 🙂

ccaro
6. sep 2014

@lienka265 :( nevadi, dalsi mesiac to isti, drzim palce, nech sa to podari

stellasss
6. sep 2014

@jaruska18 no od rana asi len dve kvapky takze zatial to menzes nieje ale uz nemam taku nadej a nadsenie ale to je lepsie pre mna 😀 inak dakujem za pivzbudive slova. Vela pre mna znamenaju <3

jaruska18
7. sep 2014

@stellasss aj ja som na tom podobne 🙂 teraz niekedy mam dostat ms,ale ja ju mavam nepravidelnu..od vcera spinim ale tak ze na intimke mam asi kvapku 🙂 tak neviem..ja mozem byt cca nejakych 8 DPO 🙂 ale to neviem naisto kedze pondelok utorok,stredu som mala minuly tyzden rovnaku ciarku na ovu teste 🙂

stellasss
7. sep 2014

@jaruska18 ja hovorim, ze moje telo sa so mnou zahrava vcera zrana dve kvapky dnes uz zas nic. No ak budemtehu tak to bude obrovske prekvapko. Ak nie, uz som trosilinku zmierena. Tak drziiim nam palce 🙂. :-P. :-*

jaruska18
7. sep 2014

@stellasss a kolko dni si po ovu? 🙂 ja ani sama neviem poriadne a to je na tom najhorsie 🙂 ja skusim asi zajtra rano test a potom koncom tyzdna 🙂

lienka265
autor
7. sep 2014

@jaruska18 @stellasss baby, drzim vam palce 🙂

lienka265
autor
7. sep 2014

@13adinka gratulujem, krasne ciarocky 🙂

jaruska18
7. sep 2014

@lienka265 dakujem 🙂

stellasss
7. sep 2014

@jaruska18 ja neviem kedy som mala ovu az tak to zas nesledujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre