Špinenie hneď po oplodnení

bellisperennis
29. dec 2013

ahojte baby, tak my s priatelom praktizujeme prerusovany styk,ale ked uz boli tie Vianoce... 🙂 tak 3 dni dozadu sme to rozbehli naplno....no a vec sa ma tak,ze kramy mavam absolutne nepravidelne,aj po 50 dnoch niekedy,takze neusim kedy som plodna,kedy mi maju prist a pod. veci...tak si vravime,ze aka by to bola nahoda,keby sa nam hned na 1x zadari...no a bolo to 3 dno dpzadu a vcera som mala hnede spinenie a dnes tiez + trosicku aj s krvou...ale spinim trosku cely den dohneda...tak premyslam,ci uz dat test ci nie (kramy boli posledne 9.12.)...tak kedy mam testovat? je vobec mozne,ze je to to zaciatocne uhniezdovacie spinenie? alebo sa radsej predcasne neradovat? lebo ako darcek k novemu roku by to bolo super 😉

bellisperennis
autor
6. jan 2014

@lussa505 no to skoro ako ja 🙂 a do kedy ides cakat?

lussa505
6. jan 2014

no ja skusim do toho 12,1 kedy predpokladam ze by mala prist mrcha alebo mozno toho 10 si pravim test a uvidim.🙂

bellisperennis
autor
6. jan 2014

@lussa505 ty mavas pravidelnu ms? lebo ja nie,tak ja sa na toto nemozem vobec spoliehat,lebo uz som mala aj 49dnovy cyklus 😒

lussa505
6. jan 2014

ani ja nemam pravidelnu lebo v juny som prestala brat antiku a prve kramy mi prisli po troch mesiacoch potom 21.10 a potom az 16,12 takze som natom tak ako ty to len cca som radala pri 28dnovom cykluse...ja dufam ze mrchu neuvidim dalsich 9 mesiacov 🙂

bellisperennis
autor
6. jan 2014

@lussa505 jaj tak, no ja som ju vysadila asi pred rokom s tym,ze cez leto som ju nemala vobec a od vtedy tak kadejako...tak neviem ci su to nejake priznaky,ci nie, ale asi skusim testnut,ale dost sa toho aj bojim,ak vyjde 1 palicka,co ak p tyzden budu dve,no normalne je to stresujuce 😀

lussa505
6. jan 2014

@bellisperennis no mi hovor.mne uz ta jedna vysla ale myslim si ze som si ten test robila prilis skoro...ked som si to ratala ze som 10 az 14 dni od mozneho oplodnenia tak skusim este ten tyzden pockat nech mam istejsi vysledok...

bellisperennis
autor
6. jan 2014

@lussa505 a to oplodnenie si si podla coho vypocitala?

lussa505
6. jan 2014

no plodne dni su vacsinou 10 az 14 den cyklu a zacina sa ti to samozrejme zaciatkom menstruacie kedze poslednu som mala 16,12 tak som si to podla toho vypocitala aj priehladny vodovy vytok bol jasnym potvrdenim.

bellisperennis
autor
6. jan 2014

@lussa505 no to viem,ale ked to plati pri pravidelnej,takze ja sa toho velmi nedrzim...ale tak som zvedava,ako nam to dopadne 🙂 budem ti drzat palce a potom napis,ked sa dozvies vysledok

lussa505
6. jan 2014

dakujem krasne samozrejme aj ja tebe...dufajme spolu 🙂

petrula21
6. jan 2014

Dievčence držím vám palce nech sa vám to podarí a nech máte do konca tohto roka pri sebe vytúžené bábätká 🙂 myslím na vás 🙂

kklienca
7. jan 2014

Preboha vas prosim nestraste ma...Tieto diskusie mi davaju zabrat. Poslednu mrchu som mala 4.12 co ma nestresuje bo som schudla a uz par mesiacov mam nepravidelny cyklus. Pred 12 dnami sme mali s drahym nehodu..Vcera som chcela oslavovat, bo som myslela, ze prisla mrcha no bolo to len take spinenie a aj to je uz prec. Kedy si mam spravit test? Myslite, ze uz by nieco ukazal?

nikus20
7. jan 2014

@kklienca ano mpze 🙂 kludne aj teraz 🙂

kklienca
7. jan 2014

@nikus20
...ale ak to bolo to zahniezdovacie spinenie...nieje trocha priskoro na to aby test nieco ukazal? Nechcem ho plasit zbytocne nejakymi duchmi atd bo sme a budeme momentalne par mesiacov od seba...teda ibaze by sme museli zmenit plany

nikus20
7. jan 2014

@kklienca kolko mas do MS ?🙂

kklienca
7. jan 2014

@nikus20
No kedze som poslednych par mesiacov nepravidelne tazko povedat no uz som mala mat a namiesto toho len to spinenie. A hlavne vsetky tie pribehy tu ako sa DA otehotniet aj pred MS veru nepomahaju. Spravila som test...vraj negativny

nikus20
7. jan 2014

@kklienca ja si spravym zajtra ale len ovu zatial :( no hej tu sa clovek.toho vela nacita skus ppckat este

dimitra
9. jan 2014

ahojte, no k tomu spineniu, ja som ho mala tiez asi 5 dni po sexe a myslela som si ze mi to prislo skor. Ale v priebehu dna to ustalo a na druhy den zase trosku, vobec ani vo sne by ma nenapadlo , ze som v tom, tak som to ani neriesila. Ziadne ine priznaky som nemala. Tiez mavam menstruaciu nepravidelnu, ale asi na 35 den od poslednej menstruacie, mi prislo velmi zle, akasi slabost akoby tlak, tak som si kupila test a teraz vedla mna lezi male babo

dimitra
9. jan 2014

boze a ked tak nad tym rozmyslam, tak je to skoro rok, lebo to spinenie som mala 20 januara. 🙂

kofoluska
9. jan 2014

@bellisperennis Nas pat mesacny syncek je dokazom toho, ze staci mierit raz, ale presne 🙂))) Takze mozes byt tehotna. Inak tiez som to mala s menzesom ako Ty. On si aj dva tri mesiace dal pauzu a potom sa zase ozval. Si robim srandu, ze zil svojim vlastnym zivotom. :D No a my sme sa ani nesnazili, len v den nasej svadby sa nam posmyklo a uz to bolo. :DTiez som tusim potom spinila a spinila som vzdy, ked som teoreticky mala dostat menzes - az do tretieho mesiaca. Tiez to bolo hnede, ziadna cerstva krv. Drzim palce.

salalienka
30. júl 2014

@dimitra tak presne toto sa teraz stalo mne - dokonca na 3.deň po sexe zrazu pozerám - že nejaké špinenie, 4. deň ešte trošku. Celkovo to boli 17 - 18 den cyklu. Napadlo ma, že možno ovulácia, ale nikdy predtým sa mi to nestalo, preto mi to príde zvláštne a čudné že sa to stane teraz ked sa snažime o bábo. Žeby to vyšlo? Do menzesu mám ešte nejaký ten týžden, tak uvidime...

dimitra
30. júl 2014

@salalienka tak snad ano, drzim prsty a daj potom vediet

adika84
13. júl 2015

@salalienka a ako to dopadlo? bola si tehu? viem ze tato tema je stara 🙂 ale momentalne to mam tak isto cca tyzden mam do menzesu a mala som uz take slabe spinenie cca 3 dni. Dakujem

zuzana256
22. júl 2015

@hedka17 ahoj a kolko si mala dnii to spinenie dik

hedka17
22. júl 2015

@zuzana256 3 dni ,stale som mala pocit,ze idem dostat a nechodila

zuzana256
22. júl 2015

@hedka17 no jajso tiez tak mala a aj stvrty den aleuz len malo

hedka17
22. júl 2015

@zuzana256 kazda to ma inak, ale uz na ten 3 den som citila take zvastne bolesti,ine ako ked som mala menstruaciu tak ma hned napadlo,ze budem tehu. Kolko dni je k ms?

zuzana256
22. júl 2015

@hedka17 ja sompraveze mala uz ms teda neviem ani ci to bola boli ma stale hlava krize velmi a prsia mam vacsie nez ake som mala aenecitim ziadnu boest prs zatial

filipsimon
18. nov 2016

Ahojte, chcela by som sa spýtať, že či je možné aby som deň po oplodnení malá pichanie pri vajecnikoch?

simka2433
19. jan 2017

@jankaknm ahoj Janka čítala som tvoj príspevok a vidím že čakáš v júli babanko🙂 gratulujem!! Chcem sa ťa spýtať mala si v čase MS iba slabé hnedé spinenie alebo vôbec neprišlo nič🙂 ja mám už 5den len slabucke spinenie a to mi chodi MS presne ako hodinky:-/ tak sa len pýtam🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre