Vrecúškové aktivity pre deti od 3 - 5 rokov - druhé kolo

branki
15. feb 2014

Ahojte,
prve kolo sme uspesne zvladli, tak otvavaram kvoli priehladnosti novu diskusiu. Vymena sa zacne v marci, dovtedy mozme diskutovat o navrhoch. Termin ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Uvitame aj novych clenov, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci. Takze mame este volne kapacity.

sliver
29. máj 2014

@ajabaja ale jasné že je to použiteľné!!!! nie som nespokojná!!! neboj 😉 isto sa vyhráme!
a áno je to aj cvik ked sa naučí ktoré zvieratko čo je... a zase môže sa učiť pri tom, asi je to lepšie ako keby hned všetko vedela, tak jej to asi dá viac 😉
vôbec som to tak nemyslela že som nespokojná....

sliver
30. máj 2014

@branki prosím ťa ako si lakovala tie kvietky? a čím? každý osve či ako?

branki
autor
30. máj 2014

@sliver normalne lakom, neviem ako sa presne vola, ale je vhodny na rozne povrchy, a je pre deticky nezavadny. V opiteci som kupovala, mam ti poslat link? a ano kazdy zvalst som malovala.

moninka1
31. máj 2014

@sliver glycerin zozenies v lekarni, pripadnepod nazvom glycerol 85%, da sa objednat aj z netu

jonki
3. jún 2014

@marusinka80 @sliver @katka159 @vmb poslala som vam navod k semaforu na email. Ostatne baby ak chcete prosim poslite mi email. Neviem ci som ich prehliadla medzi postou ale nasla som len tieto 4 adresy.

katka159
3. jún 2014

branki @ajabaja @vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @marusinka80 @emily_666 @cvety
Baby viem že to sem nepatrí ale velmi by ste nam pomohli ... stačí kliknuť len na link a dať like...
možem ťa poprosiť o like pre naše MC stonožkyne slniečka kam s Kubkom chodíme.... ide o vyhru 1000e pre MC dakujem
https://www.facebook.com/mikihodenicek/photos/p...

kajka18
28. jún 2014

Ahoj dievcata... uz dlhsi cas premyslam nad takouto vymenou... len nerozumiem presne ako to prebieha a co sa s tym sleduje... prosim mohli by ste mi to prosim vysvetlit? Mam 3rocnu dcerku... Poradite mi, kde sa mozem zapojit? Dakujem, kajka

branki
autor
28. jún 2014

@kajka18 ahoj tak mi sme uz tuto vymenu skoncili, dalsia sa bude rozbiehat na jesen po prazdninach. Princip je taky ze sa nazbiera cca 20 mamiciek a kazda mamicka vyrobi aktivitu v pocte 20 ks. Potom jedna mamicka vyzbiera vsetkynaktivity potriedi ich a domov dostanes okrem svojej aktivity co si vyrobila 19 aktivit od ostatnych maminiek.

zvalka
3. júl 2014

@ajabaja @vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @marusinka80 @emily_666 @cvety dievcata podarilo sa vam niekde kupit glycerol? a kde? ja zatial neuspesne a vyskusali by sme tie megabubliny, dakujem 🙂 vy ste ich uz skusali? islo vam to? 🙂

marusinka80
3. júl 2014

@zvalka glycerol maju v lekarni vacsinou. my sme sa k bublinam ani nedostali, lebo palicky boli znicene skor, ako sme stihli namiesat mydlovu vodu 😀

vmb
3. júl 2014

@zvalka my sme ich ešte neskúšali, máme iné bublifuky a tento počká, nepokazí sa 🙂

zvalka
3. júl 2014

@marusinka80 oki, zatial sme skusali aj lekarne, ale neuspesne, tak budem skusat dalej

sliver
3. júl 2014

@zvalka ja tiež neúspešne 😒

cvety
3. júl 2014

My sme tiež ešte megabublifuk neskusali. A ani ten glycerol som nezhanala.Myslim, že nabudúce by sa mali neúplné aktivity zamietnut. Moja aktivita (grafomotoricke tabuľky) ma vyšla na 1.90 € a nikomu som to neotierala popod nos. A ak idem do aktivít kde je 1-2 eurovy rozpočet, tak musím akceptovať to že niektoré aktivity sú lacnejšie ako moja. Každopádne som z výmenou nesmierne spokojná. Vytkla by som nezaoblene rohy pri niektorých laminovanych aktivitách. Jasné že som si ich obstrihala sama ale úplné aktivity by mali byť samozrejmosťou.

ajabaja
3. júl 2014

@zvalka ahojte, my sme skusaloi palicky, no neslo to ☹... zatial len s profi bublifukom. tak budeme skusat dalej..

ajabaja
3. júl 2014

@cvety ahoj, mozno myslis aj moju akt. /stopy/. napisala som to vopred, ospravedlnila som sa, ze nemam kapacitu obstrihnut niekolko stovak kariet... verim ale, ze napriek tomu je akt. pouzitelna. a nepatri do kategorie nedorobenych.

ivaha
3. júl 2014

ahoj, zial ani ja som nezohnala u nas v lekarnach ten glycerin 😒

zvalka
3. júl 2014

@moninka1 moni, nevies, kde naisto by sme to zohnali? dakujeme 🙂

moninka1
3. júl 2014

@zvalka toto je glycerol, ja som mala kupeny z lekarne 85%, tento je az 99%. kupovala som v lekarni v ba-dnv. mala flasticka 100ml stala 1.70e

zvalka
3. júl 2014

@moninka1 ahaaa, a v ktorej lekarni prosim ta?? poprosila by som svokru, dakujem

zvalka
3. júl 2014

@moninka1 a to ti stacilo tych 100ml?

moninka1
3. júl 2014

@zvalka najviac sa mi pozdaval recept c.2, ale napr ked sme sa snazili robit bubliny na priamom obednom slnku, tak praskali a nedarili sa....

moninka1
3. júl 2014

@zvalka pri zdravotnom stredisku, na100ml glycerinu vyrobis 1,1 litra bublifukovej zmesy, na jedno bublifukovanie nam to stacilo.

zvalka
3. júl 2014

@moninka1 dolu oproti ternu, ano? pojdem tam o necele 2 tyzdne, tak kupim pripadne potom. dakujem.

moninka1
3. júl 2014

@zvalka megabubliny pekny fotopostup aj s receptom http://www.montessoridoma.cz/?p=8177

zvalka
3. júl 2014

@moninka1 super, dakujem, no musime to vyskusat, dufam ze nam to pojde, vyzera to super

moninka1
3. júl 2014

@zvalka je mozne, ze je to treba objednat, nemusiato mat, nepamatam si, ci som to objednavala alebo to rovno mali (bravala som od nich aj lanolin a ineveci, tak sa mi to pletie ...)

ivaha
8. júl 2014

@zvalka @ajabaja @vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @sharonik @emily_666 @cvety
ahojte dievcata, ozyvam sa kvoli bublifuku, uz sme ho chceli davno vyskusat ale glycerin sme nezohnali, tak sme skusali aj kupeny bublifuk z tesca a neslo to, bolo to sice na priamom obednom slnku,ale potom sme tam vyskusali domiesat jari, ale ozaj original jar, nie nejake ine prostriedky a trochu sme doliali vodou a islo to perfektne a aj na priamom slnku. Pridavam aj fotku, sice len takuto,-lebo mala na tej horucave bola uplne hola 😀 a tak sa bublifukovalo, tak radsej tie dalsie fotky nepridavam 😀 😀 😀 😀 . Ale tu krasne vidite v porovnani s tou metlou ake velike bubliny dokazala vyrabat-skoro vacsie ako ona a vyrabala aj take nadherne velike bublifukove tunely, samozrejme sme minuli skoro cely litrovy bublifuk a aj plno jari 😀 , lebo aj neter bublifukovala, ale bolo to supeeer.

zvalka
8. júl 2014

@moninka1 no nemali minule, tak skusim ked tam este pojdem buduci tyzden - uvidime.
@ivaha jeeeej parada to je krasne. tak teda bublifuk z tesca litrovy cely a priliat vodu a jar? ja mam kupenu JAR citronovu, hadam moze byt.