Poraďte, čo je najlepšie na zapareniny

loulou72
11. jún 2019

Ahojte, dievcata, uz asi 3 tyzdne bojujeme so zapareninami na mieste zapinania plienok. Skusali sme Lidl plienky, moja chyba. Dr. poradila Phytiol, ale nezabera. SKusame aj rybiu mast. Poradte pls. Dakujeme

baby26
11. jún 2019

Ahoj urcite kup sudocrem ten je najlepsi mojmu synovi vzdy pomohol na zapareniny

evkamotka
11. jún 2019

Lidl plienky nue su chyba, moj ich nosi rok a pol bez jedinej reakcie. Je to proste nahoda

ljarabek
11. jún 2019

Gafrova mast do 2 dna viditelne zlepsenie

miruschkar
11. jún 2019

@loulou72 Joj toto dobre poznáme aj synček mal nám jedine zabralo Imazol krem do týždňa bolo všetko preč

miruslb
11. jún 2019

Sudocrem

valeriadk
11. jún 2019

Bepanthen,sudocrem prip.materske mlieko

vierka0508
11. jún 2019

Moj maly mal pred týždňom 1x v zivote zaparenu ritku a to tak ze az plakal ked som ho prebalovala. Sudocrem moc nepomahal a aj v lekarni mi povedala ze je dobry skor ako prevencia. Dali mi bepanthen a na druhý den bol pokoj, zacervenanie preslo sice az po 3 dnoch ale zadocek uz nebolel.

sasha82
11. jún 2019

Tiež používam Lidl plienky a sudokrem a tiež sa raz tak otrasne vyhadzal.Bepanthen ani pytiol nič,pomohol až imazol krempasta.Odvtedy striedam sudokrem a obyčajný detský zasyp a po zapareni ani stopa.

loulou72
autor
11. jún 2019

@evkamotka jasne, chyba bola, ze som zmenila. Kazdemu dietatu sadne nieco ine

luccy89
11. jún 2019

Imazol krem

nicollette332
11. jún 2019

@loulou72 nabuduce nemen plienky, ale zase je aj dost teplo. Baby dobre radia, ten krem pomoze..

monika7000
11. jún 2019

Ahoj, aj my sme sa raz v lete nemohli zbavit zapareninky na stehienku, pouzivali sme bepanthen, na tu konkretnu zapareninku aj sudocrem, aj rybilku...a nic, urcite odporucam krem belogent, je na lekarsky predpis, ale mne ho predali aj bez neho, isli sme akurat na dovolenku..tak som surne potrebovala...prvy den po podani o polovicu mensie a na druhy den uz iba ako fliacik na kozi, postupne sa stratilo uplne...mam už 5 a 3 rocnu a ked nieco s kozickou...uz aj kupujem...

loulou72
autor
11. jún 2019

@monika7000 dakujem, toto nepoznam. Hned si znacim

diewcatqoo
11. jún 2019

@loulou72 pozor, belogent je kortikosteroid, s tym opatrne. Urcite nedavaj na vlastnu past bez porady s lekarom

jarca1111
11. jún 2019

imazol..

matkamirko
11. jún 2019

Nepises,ako stare mas dietatko. Ak malicke,tak odporucam rybaciu mast,ta je uplne super(kazdy krem treba dobre rozotriet. Nepouzivat ziadne vlhcene obrusky,po kazdej stolici umyt,a oplachuj mu to repikom. Ak mas dieta starsie,tak jednoznacne odplienkovat- mas idealny cas,plus ak mate taketo problemy,netrapila by som ho plienkami- napadlo ti,ako ho to chuda musi boliet?

pumi21
11. jún 2019

@loulou72 no musite to vydržať a dať plienky, ktoré nerobili problém prípadne skúsiť väčšie, je teplo a ak sú mu plienky menšie tak to takto robí :/

lenzas
11. jún 2019

Nam tiez imazol pomohol, ten co na plienkovu dermatitidu (lebo ich je dva)

vivien16
11. jún 2019

@loulou72 nám pomohol Tanno-Hermal Cream, už po prvom natreti to bolo vidieť. A to mal strašne zaparenu..

monika7000
11. jún 2019

pri tej micro davke dietatku neublizi

miruschkar
11. jún 2019

@loulou72 belogent ale obsahuje vraj silne antibiotiká tak bacha na to .. 😉Mne tak kozna povedala

ivinkapink
11. jún 2019

nam pomohol aj kokosovy olej..

ibrunova
11. jún 2019

Imazol krémpasta.