Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy?

nasta_nutrilon
Moderátor
2. okt 2017

Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy? Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť s Nutrilonom. Používate aj vy klasický Nutrilon?

Tešíme sa na vaše odpovede, skúsenosti, recenzie a držíme palce.

Viac informácií o mlieku Nutrilon Pronutra nájdete tu: https://www.nutriklub.sk/produkty/pronutra

Prečítajte si, aké majú skúsenosti s Nutrilonom ostatné mamičky : https://www.modrykonik.sk/forum/category/sutaz-...

menocka
8. okt 2017

Pre svoju predčasne narodenú dcérku som chcela len to najlepšie a keďže toho materského mliečna bolo čoraz menej museli sme hľadať alternatívu.S odporúčaním našej lekárky a rozhovormi s kamarátkami a známymi sme sa rozhodli pre Nutrilon Pronutra a sme nadmieru spokojní.Dcérka ho prijala veľmi dobre a nemala ani žiadne zažívacie problémy.Preto by som ho odporúčala určite všetkým mamičkám,ktoré hľadajú náhradu za materské mlieko.

nikcabb
8. okt 2017

Od 3 tyzdna sme zacali davat Nutrilon Pronutra... vlastne ani sme nerozmyslali nad inou znackou... malemu chuti a to je hlavne... ocenujem to,ze ho zasiti a prespi mi celu noc ☺ mame 5 mesiacov

ferdek29
8. okt 2017

Tak ja mam už trojitu skusenost,všetky moje deti pili Nutrilon,aj napriek castym odhovaraniam,že po roku to už nieje potrebne alebo mam prejsť na lacnejšiu značku.Prvy syn bol okrem ineho aj vázne chory,mal velmi oslabenu imunitu lebo sa narodil bez slezyni,ale pokial pil nutrilon tak chory nebol a preto som aj pri dievcatach pouzivala nutrilon.Najmladsia ma 1roka6mesiacov a starsia 6 rocna jej vzdy chodi ujedat nutrilon.😂 😍 pouzivala som ho do 4 rokov a budem aj teraz pokial bude malej aj nadalej chutiť.Takže ja ho odporučam😘

martinka55
8. okt 2017

Pre svoje deti chcem len to najlepšie. A platí to aj pri výbere umelého mlieka. Nutrilon pre nás jednoznačná voľba.

lucija1
8. okt 2017

Velmi som chcela dcerku kojit bojovali sme tak dlho ako to len slo (1mesiac)😁. Ked sa ale raz neda tak clovek hlada pre svoje dieta najlepsiu cestu. U nas bol Nutrilon Pronutra - prva a jedina volba. Presvadcilo ma zlozenie a dlhorocne skusenosti kt.toto mlieko ponuka

kacero007
8. okt 2017

U nás to boli s kojením spočiatku poriadne boje, no keď môjmu pažroškovi už nestačil mliečny bar od maminky, akosi intuitívne som siahla práve po Nutrilone. A svoju voľbu neľutujem, mliečko považujem za TOP na trhu a dodáva prckovi všetko, čo potrebuje k správnemu vývoju a buduje imunitu.

kivcek
8. okt 2017

Malemu Nutrilon sadol hned na prvykrat a aj vdaka nemu odstavenie prebehlo uplne hladko. Ked vidi flasku s mliekom, tak sa na nu vrhne rychlostou blesku a kedze rad grga v pritomnosti svojho oblubeneho maznacika, uz aj on zacina mat specificku "nutrilonacku vonu".