Čo by mal obsahovať ženský šatník?

briketa
14. jan 2012

Co by mal obsahovat zensky satnik? Potrebujem poriadny update. Snad okrem kvalitnych jeansov ktore mam, potrebujem vsetko nove.
Neznasam chodit nakupovat oblecenie pre seba. Davajte tipy.
Som v obleceni urcite sportovejsi typ, preferujem jednoduchost ale kvalitne materialy. Radsej si dam nieco superjednoduche a doplnim do vyraznymi doplnkami.
Nie moc vzorove veci, nie moc kvetovane, nic ruzove ani fialove. Ziadne supervysoke opatky, mam 180cm.
Nechcem vyzerat ako teenager ani ako postarsia dama. Primerane veku.

graceful9
16. apr 2012

@zuzana76 ďakujem, idem to hneď pozrieť 🙂

zuzana76
16. apr 2012

@graceful9 tam je toho fakt kopec, ja nakupujem doplnky uz len tam

graceful9
16. apr 2012

@zuzana76 je to tam ozaj pestré 🙂

inkinka
16. apr 2012

@graceful9 inspiracie najdes aj na fler.cz, podobne ako sashe a dobra stranka je modnipeklo.cz, tam sa pobavis aj naucis, ako co s cim kombinovat a co nie, farby, materialy, strihy, co tebe typovo pristane a tak podobne 😉 je lepsie mat menej veci, ale z kvalitnych materialov, nadcasovy strih,ktory je moderny viac sezon, kvalitne vypracovanie a moznost kombinovat ich medzi sebou.

grettka
16. apr 2012

taky salik je super doplnok, v lete zastupi aj tenky svetrik, ked sa prehodi cez ramena 😉

briketa
autor
3. máj 2013

ahojte, tak leto je uz u nas v plnom prude a ja som nasla zopar veci, ktorymi idem doplnit satnik. Neviem, ci je namornicky styl v mode, ale mne sa velmi paci...

briketa
autor
3. máj 2013

doplnky su z jednej linie, Michael Kors, videla som ich v meste. Saty su tmavomodre a topanky presne ako na obrazku.
Hey summer, here we come!

sasiki
4. máj 2013

Prosím vás, napíšte sem toho čo najviac, aby som to potom mohla dať prečítať mužovi 😀 😀 😀 😎