Kto vie zbaviť prekliatia?

slivka77
21. feb 2013

Ahojte,
Viete mi niekto odporucit niekoho,kto zbavuje prekliatia,urieknutia?? Najlepsie BA + okolie.
Komentare,aka je to hovadina,ma nezaujimaju,minimalne to moze mat psychologicky efekt a aj to moze pomoct. Niekolko rokov mam neskutocnu smolu a uz neviem,ako dalej.

skeptik
21. feb 2013

@slivka77 navstiv psychiatra, alebo aspon psychologa, to ti urcite pomoze viac nez nejaky podvodnik

veronikabb
21. feb 2013

@slivka77 najdi si na nete ... niektori ludia sa tomu venuju popr. najdes nejaky navod podla ktoreho sa ho zbavis aj sama 🙂

ateh
21. feb 2013

@slivka77 jedna znama sa bola informovala raz v podobnej veci. nevedela schudnut a mala hroznu nadvahu.. a povedali jej ze ju prekliali cez mrtvolu muza... nemyslim si ze bola potom stastnejsia. dali jej nejake bylinky a talizman, a dodnes aj tak neschudla. dokonca ked si nasla priatela tak mal nehodu a prisiel o nohu. jej brat sa zabil v aute aj s manzelkou a ostalo po nich male dieta.... na svete je vela nestastia a nemyslim ze vsetko pochadza z prekliatia.
mas dovod mysliet si ze by Ta niekto chcel prekliat?

maruska24
21. feb 2013

@slivka77 takých prekliatych je nás tu viacero. Ja som raz bola zo zufalstva u jednej, povedala mi skrz dlaň nad ohňom že som prekliata a skasírovala 10 EUR. Potom mi povedala že vie s tým niečo urobiť, kázala mi dať ruku nad oheň ešte raz, zamávala pri nej papierikom a skásla ďalších 20 EUR. Povedala mi že miera prekliatia je veľmi silná a treba to zopakovať. Skásla Ďalších 20 EUR. Potom mi dala sušený tymián že si ho mám dať do vody a v sprche sa s ním oliať. Ďalších 10 EUR. 😀 ale že toto všetko treba absolvovať ešte raz a potom znova zhodnotiť aká je miera prekliatia a potom uvidím tie zázraky 😀 😀 😀 😀 asi tým myslela že ma rovno picne koľko mi na účte po jej návštevách ostalo. Samozrejme, už som sa u nej nikdy neobjavila, lebo som si vážila ten zbytok na svojom účte a poviem ti, prekliata som rovnako ako keď som tých 60 eur v peňaženke mala 😅 😕 😀 😀
Takž, ak potrebuješ na zbavenie prekliatia psychologický efekt, tak sa stretnime, olejem ťa šalviovou vodou, druhýkrát môžem octovou a keby nepomohlo tak ti aj zaklínadlo odrezitujem, skásnem od teba 100 EUR /to aby si vedela že to určite zaberie 😉 😉 / .

adrioska
21. feb 2013

@maruska24 prepac, ze sa smejem,ale strasne dobre si to napisala, si to predstavujem... 😀 😀 😀

kris557
21. feb 2013

@slivka77 mňa napadlo, že keď sa na troch kráľoch vysväcujú domy, tak to znamená, že po vysvätení nie je v dome zlý duch, ak tam aj nejaký bol. Možno by som zašla za kňazom 🙂

lujza123
21. feb 2013

@slivka77
Si tu robia baby srandu ale prekliatie je realna vec. Nejde o ziadne cary mary, je to realny stav, zvacsa sposobeny nasou myslou. Psychika je velmi silna, dokaze chorobu vyliecit ale aj sposobit. Nieje na tom nic nevedecke a nelogicke.

Skus popisat to prekliatie? Z velkej casti cloveka nemusi ani nikdo prekliat, spravi si to sam...moze to byt nejaka nedoriesena zlost, nespokojnost z niecim, nevyrovnane vztahy s nejakou osobou. Daneho cloveka to podvedome trapi, navonok sa to moze prejavit zhorsenym zdravim, pocitom ze sa nic nedari, zlymi snami, okolnostami kde ako retazova reakcia vsetko rozsypava (manzelstvo, praca...atd)
Clovek vedome ani netusi preco zaco..ale odpoved ma niekde vnutri, v sebe. To co ho trapi prejavi aj navonok, taky ludia maju okolo seba akokeby ciernu skvrnu alebo oblak ako to nazvat. Nieco co z nich doslova vycucava energiu, nastavi cele ich vnimanie sveta tak ze doslova pritahuju nestastne udalosti

1. Treba najst pricinu. Povrtat sa sam v sebe..kto by sa na mna mohol hnevat? na koho sa ja hnevam? ktora spomienka mi sposobuje bolest? Odhalenie tejto priciny je zaklad

2. Odpustit. Z celeho srdca, uprimne, odpustit ..uvolnit negativne myslienky. Niekedy pomoze s niekym kto vie nacuvat sa len porozpravat..velakrat tym ze nieco vyslovime akokeby sa nam ulavy a nas dana vec menej trapi..to je to o com hovorim..clovek nedrzi negativnu myslienku v sebe, povie ju, uvedomi si ju a to zle straca zlost..nekoluje vo vnutri cloveka

3. Dobra je nejaka ocista. Pokial je clovek veriaci moze to byt modlidba, spoved. Dobre je dat si ocistny kupel v bylinkach, zapalit sviecky a predstavovat si ako vsetko zle sa rozpusta do vody. Vynikajuce su liecive kamene, konkretne krystal, nosit pri sebe (veriaci mozu siahnut napriklad po kriziku posvetenom od knaza). Intenzivne mysliet ako tento talizman okolo nas siri svetlo, ochranu cez ktoru sa nic zle nedostane.
Da sa ocistit priestor, dom kde byvame napr. kadidlom s tymianom, svetena voda...

Koniec koncov mozes ist aj za nejakym liecitelom. Nejde o to ze by ten clovek mal nejaku zazracnu moc, tam ide o ten zaklad ze uveris ze ti pomoze..ked tomu silno uveris pomoze....cize je to len prostriedok, rovnako ako pre krestana uprimna modlidba..

Na take bezne ako to niektory nazyvaju prekliatie si clovek pomoze sam..pokial bolo urobene doslova "profesionalne" cize za pomoci ciernej magie (od cloveka co sa tomu venuje, nie od nejakych pubertakov) pripadne woodoo...clovekom zbehlym v tychto veciach urcite sa treba obratit na niekoho a neriesit len sam

lujza123
21. feb 2013

@slivka77 este nieco ma napadlo...pokial mas len smolu tak to nebude nejake tazko riesitelne prekliatie (tie naozaj vazne, tych je na celom svete malicko a prejavuju sa doslova chorobou, bolestami)

porozmyslaj nad svojim zivotom..kedy to zacalo? nepohadala si sa s niekym? nemas na niekoho tazke srdce (napriklad mama ze bola na teba prilis chladna, nejaka kamoska ktorej si ublizila..cokolvek)

treba najst hlavne tu pricinu...ta sa da zistit terapiou, mozes skusit regresnu terapiu, ludi co sa venuju reiky a ociste aury..alebo to moze byt uplne obycajny clovek ktoremu doverujes a vytiahne to z teba

odpoved vies, poznas len ju teraz nevidis..ked ju najdes tak sa tvoje problemy vyriesia

maruska24
21. feb 2013

@adrioska 😀 mne sa to stalo naozaj, preto neverím na to že ma niekto len tak vie zbaviť prekliatia, lebo ten kto takéto niečo poskytuje je absolútny klamár a manipulant.
@lujza123 pozor, ja nehovorím že prekliatie neexistuje, ale ano, je to negatívna sila ktorú človek vylúčil z energetického bodu na danú osobu. A je aj rozdiel či to bolo len tzv. prekliatie zazerajúcej tetky na moje nové lodičky a či to bolo rodinné či iné. To je veľmi veľké polemizovanie a pátranie v hlbke kde sa mieša energetické pole človeka, zo silou myšlienok, slov a činov. Druhá vec je osud, duša, samotné žitie, voba rozhodnutí, citový prah človeka.
Napr. ja zo svojou rodinou žijem v dome, v ktorom existovala pred rokmi istá príbuzná, ktorá žobrákovi keď zaklopal na ich dvere, ani vodu od prasiat nepodala, vtedy bolo prekliatie na celé pokolenia dopredu vyslovené. A ver či never, nič dobré sa nám nedeje, práve naopak. A svätenej vody môžem liať nalitre.

ssisska
21. feb 2013

@slivka77
Ina alternativa je navstivit kineziologicku.Ta Ti urobi svalovy test,a v presnom casovom useku ti povie kedy tento blok v tvojom zivote nastal.Pomocou svaloveho testu alebo kyvadla ta ocisti.Ja som absolvovala aj masaze s bankami.Tieto masaze su velmi ucinne,jedna masaz s bankami je ako 3 klasicke masaze dohromady.A ma rovnako silny ucinok.

lujza123
21. feb 2013

@maruska24 u vas moze stale kolo vat negativna energia co ta pribuzna nechala v dome...stale zivena tym ze cela rodina vie o prekliati, drzi sa toho, v myslienkach ma zlost na pribuznu....mozno to nemusi mat s nou ani suvislost, mozu v tom byt uplne ine veci len sa to na nu zvalilo lebo bola ta zla...odpoved moze poznat ta starsia generacia od vas, o co vlastne islo
teba ako osobu nemoze zbavit nikdo toho prekliatia lebo sa zrejme netyka teba..tyka sa rodiny, miesta..pomoc isto existuje, len je tazke sa k nej dopatrat, operuje tu naozaj velmi vela sarlatanov co su schopny takat z cloveka neskutocne prachy, kedysi som na nete objavila typka co chcel za zbavenie kliatby 10.000 sk ...ako brutal take prachy

maruska24
21. feb 2013

@lujza123 ja som o tom ani nevedela, až moja mama mi to raz vyzradila, tá tetka bývala hneď vedľa, niekedy sme mali spoločný dvor, jej potomkovia tam žili dlhé roky, aj obom susedom čo sa to prekliatie týkalo sa porobili zlé veci /od autonehôd, cez vraždy a samovraždy, varenie drog, bordelu, obesenia a veľa pod., u nás len padajúce steny, strechy, choroby závažného charakteru, finančné, hádky, nervy, a pod.., proste všetko dokopy/ a babka mi dokonca vravela, že tá tetka vyzerala ako ozajstná bosorka ešte aj faceom 😖 Očistiť celý dom aj s pozemkom a ešte aj k susedom tak učiniť, to by som nielenže skrachovala, ale aj do médií sa dostala, že hasičským autom striekam na domy rozvarenú šalviu 😀 . Ťažko riešiť prekliatie, ktoré má korene v ďalekej minulosti.

maruska24
21. feb 2013

a tým chcem povedať, že to prekliatie, to je vlastne vrhnutá sila negatívnej energie, ktorá je vsiaknutá na dlhé obdobie.

miskap2111
21. feb 2013

@slivka77 možno ti stačí prečítať knihu Tajomstvo (alebo "Secret").

slivka77
autor
21. feb 2013

dakujem za doterajsie rady..ide o to,ze 4roky mam vyslovene smolu na muzov. Od mojho posledneho vztahu sa mi neda nadviazat partersky vztah.Vzdy je to o tom istom - stretnem muza, vsetko je v najvacsom poriadku a zrazu to skonci este skor,nez nieco zacne. Hladala som pricinu v sebe,ale nerobim ziadnu chybu. Aj som skusala sa raz k jednemu tak chovat, k druhemu inak..no vzdy to dopadlo rovnako. Nie som absolutne naviazana na mojho byvaleho, nemam divnu povahu, chovam sa normalne,dokonca ani zle nevyzeram. Chlapov nikdy do nicoho netlacim. Vsetci moji kamarati nechapu,ako je to mozne. A ja uz ozaj v tom nevidim nic ine,ako dake "prekliatie". No nepoznam vo svojom okoli ziadnych neprajnikov spred 4rokov, ktori by ma mohli "urieknut". Nemavam s ludmi zle vztahy
..tak skusim tu ocistu aury,alebo nieco podobne,ako ste pisali a uvidime,co z toho bude,heheh

maruska24
21. feb 2013

@slivka77 to len chlap ťa trápi 🙂 asi si ešte len nestretla toho pravého, ten ešte len príde. Alebo sa len pohybuješ v tej nesprávnej sfére. Alebo si len na nich príliš dobrá a tak ťa len využijú a následne odkopnú. Ale sama vydíš, že až také biedne to nebude, keďže sa s chlapom dokopy dať vieš a v podstate sa ti darí nejaký ten vzťah nadviazať. 😉 len sa netreba vzdávať, to určite nie je prekliatie, to je len hľadanie /možno na nesprávnom mieste/.

slivka77
autor
21. feb 2013

nie,nenadviazem vztah..chapes? s chlapom sa len stretavam a ked sa po case spolu o tom pobavime,vzdy mi chlap povie,ze ma bud berie ako kamaratku,alebo ze nechce vztah atd (aj ked to predtym vyzeralo uplne inak)

lujza123
21. feb 2013

@maruska24 tak to sa potom cele tyka len toho miesta kde byvate? A ludi ktory sa tam chvilu zdrzia? Ja zase verim ze su miesta ktore su doslova negativne a neda sa s tym nic robit. Mozno aj ta tetka bola obetou toho miesta..ze ju nejako nakazilo .....

miskap2111
21. feb 2013

@slivka77 ja si tiež myslím, že si len nestretla toho pravého. Ja som ho stretla až ako 42 ročná, ale neľutujem nič. A ešte ti poviem jednu malú príhodu z môjho života, ale pre mňa mala kľúčový význam. Asi pred 10 rokmi som sa hlásila na jednu pracovnú pozíciu, ktorá bola mojou vysnívanou. Prešla som veľmi náročnými pohovormi, ktoré sa skladali z rôznych kôl, s rôznymi náročnými testami - ako odbornými, tak aj psychologickými. Zo všetkých som odchádzala s výborným pocitom a aj so spätnou väzbou. Tak som vlastne prešla všetky kolá a bola som na 100% presvedčená, že som neurobila žiadnu chybu a že to miesto mám vo vrecku. A čakala som už len konečný výsledok. Ten ma prekvapil. Miesto som nedostala. Samozrejme, moja duša "krvácala", lebo to bola práca mojich snov a vedela som, že na to mám. samozrejme som chcela vedieť PREČO. Tak som sa dohodla s agentúrou, ktorá riadila to výberové konanie, že mi k tomu dala spätnú vazbu. A keď som tam prišla, tak sme prechádzali ešte raz výsledky za všetky kolá. To, čo mi povedali bolo, že všetko som zvládla bravúrne, ale bol tam jeden kandidát, ktorý sa na tú pozíciu hodil lepšie. Keď som sa spýtala prečo, tak mi nevedeli odpovedať. Ale jeden z tých hodnotiteľov mi povedal jednu vec, ktorá sa mi zdala najprv ako strašná blbosť, ale neskôr sa ukázala ako najväčšia pravda. Povedal mi, že aj keď to znie zvláštne, tak v živote sú niektoré veci tak, ako majú byť a všetko má v živote nejaký zmysel. Aj to, že som tú robotu nedostala... No a môj život pokračoval tak, že som sa začala rozvíjať iným smerom v práci, neskôr som získala ěste lepšiu pozíciu- ktorú by mi tá predchádzajúca nezabezpečila. No a začala som veľa z tej pozície cestovať a popri tom som stretla svojho terajšieho priateľa Belgičana, ktorého by som uřcite inak nestretla. A udialo sa aj ďaľšie veci, ktoré by sa uřcite nemohli udiať, keby som mala tú predchádzajúcu prácu... Takže ber to aj ty tak. Zatiaľ si nikoho správneho nestretla, lebo si ho stretnúť ešte nemala. Ber to ako pozítívnu vec, nie ako prekliatie. Život ti uřcite svoju šancu ponúkne. Držím palce.

maruska24
21. feb 2013

@lujza123 ten kto nás len navštívi ten to neschytá, je to vyslovene o ľuďoch, ktorý tam bývajú. Teda o tom danom mieste. VeĎ sa aj hovorí, že preklinam celý tento dom a každého kto v ňom bude žiť"

lujza123
21. feb 2013

@slivka77 no ale to ma tiez suvislost s tebou. S tym aka si naladena, co vyzaruje z teba. Nieco coho sa zlaknu...
A myslis ze to nema suvislost s tvojim ex? Aj ked si povies ze niesi na neho naviazana v tvojom vnutri to moze byt inac...mozes mat napriklad pocit viny ak si sa s nim rozisla ty, moze on byt na teba este nejak naviazany....alebo to moze byt uuplne inac a ina pricina co sa tvojho ex vobec netyka.....
Niekedy mam pocit ze clovek co si len tak uziva, nic a nikoho nebere vazne tak po nom vsetci idu , chcu s nim chodit a naopak ten co hlada vazny vztah tak tomu sa akokeby vyhybaju...
Myslim ze tebe by ta regresna terapia mohla pomoct, skus pozriet na nete niekoho v tvojom okoli

maruska24
21. feb 2013

@miskap2111 asi tak. trefne napísané. 🙂

ssisska
21. feb 2013

Ano chlapi to vycitia,ked sa chce na nich neake dievca nalepit a citia z nej zufalost,mozno tomu neveris ale oni ti vidia aj do hlavy,ak je baba zufala a chce sa rychlo zavesit na neakeho chlapa,on si to rychlo vsimne a radsej utecie.Ja som uplne iny typ ako ty,ked som bola sama,nikdy som sa nelutovala ale si skor uzivala slobodu a tie co koli chlapom revali a mali zle obdobie tak som sa na nich skodoradostne zabavala.Ja som proste taka,

nice202
21. feb 2013

@maruska24 hehe to je dobre 😀 😀

luky1313
21. feb 2013

modliť sa , hlavne ruženec oslobodenia

asfodelka
21. feb 2013

@slivka77 no nemyslim ze 4roky bez muza je prekliatie. skor by to bolo prekliatie keby si mala 4roky zleho muza... pravdu ma @ssisska .. muzi citia ze chces silou mocou nieco viac, ale kazdy muz chce aby on bol ten prvy kto pride s napadom na nieco viac. daj si cas a nauc sa byt stastna single. potom ked budes stastna aj sama tak najdes stastie aj v pare. nehladaj, nechaj nech on najde Teba. uvolni sa a sustred sa na nieco ine. toto isto neber ako prekliatie 🙂

lujza123
22. feb 2013

Ono je to tiez svojim sposobom prekliatie...clovek si ho sposobi sam sebe, potom to na nom strasne vidno. Aj ked sa nechce spravat ako stihacka proste to nejde ...nejako sa to vyplavi na povrch..v sposobe komunikacie, sms, spravanie..
Je velmi tazke sa nastavit tak ze nic nechcem som slobodna uzivam si ked srdce a dusa pisti po vztahu

Myslim ze je to rovnake u oboch pohlavi, zvacsa sa aj baba zlakne ked stretne chlapika co moc tlaci na pilu. Kazdy mame svoje sukromie do ktoreho nepustime hned len tak niekoho, vsetko chce cas, trosku natahovania a neistoty zozaciatku.

lujza123
22. feb 2013

@slivka77 mozno keby skusis taky maly ocistny ritual sama doma..nejako sa naladit na myslienku ze uzivam si slobodu, som samostatna a doteraz som sama lebo na mna caka ta velka laska ..

V realite by si mozno mohla skusit randit s dvoma naraz (nemyslim spavat alebo co...skor len flirtovat a chodit von)..tym ze budu dvaja, ci viacery nedovoli ti to silou mocou sa sustredit len na jedneho

marta171
29. aug 2013

Pridam sa aj ja tejto teme,lebo aj ja sama som bola dlhšie obetou prekliatia,urieknutia a porobenia čiernou magiou.Moj ex začal pracovat v Nemecku s kamaratom s ktorym dodnes podnika.Až ,ked som sa vystahoala z domu,v ktorom som bola 23r. a až po roku ,ked už som nieolko krat bojovala o život,pomahali mi priatelia,sestry,neskor moj priatel,ktorym sme sa zoznamili v mojej hodine dvanastej.je to moj ajel stražny aj s mojou 5r.nebohou mamou.A až teraz som na to prisla kde je pes zakopany a kto mi to robil a o čo každemu išlo.Išlo o zhrabanie firmi a ako prvu mna o zlikvidovanie.Už vyše roka navštevujem jeneho pana ,ktory ma pravidelne očistoval aj s jeho synom a bola som u jednej rodiny vo Valalikoch,tam sa dalsie veci precistili.Moj ex bol dobry a šikovny manžel pkial sa s kamaratom a jeho zlomyselnou ženou nedal do podnikania.To som ani netušila,že to všetko bol ich plan na ktorom pracovli s čiernou magiou.Moj ex ešte aj teraz masilne porobenie a robi presne čo oni chcu.Aj ja som vo firme pracovala 15r,a až teaz ked ma naposledy ex napadol ,ked už nie sme spolu dva roky ,sa mi vsetko rozvidnelo.Moja ex kolegina sa zaoberala stale čiernou magiou a vudu.Našla si aj spolužiačku ktoreje mojho ex podhodila aby ho obrala o rozum a peniaze a robi to doteraz.Neviem ako daleko to dojde.A vdaka okultimu Dankinej spolužiačky Anči a jej kamošky Marcelky,ktora nosila vudu plne auto a šklbala mojho ex tiež,rozpadla sami rodina ,utrelo aj moje zdravie.Ale ja totak nenecham Lebo prečo tyto duševne chori ludi a si neuvedomia ,že kto druhemu jamu kope,sam do nej spadne.Ked nemohli zničitmna isli po synovi.V den 1á nar.akože havaroval,mal sa zabyt ,ale vdaka silnj ochrane z hora mak len škabance.Verim a budem aj nadalej ako doteraz pracovat,že každy dostane čo si zasluži.Moja neboha mama vždy hovorila,Pan Boh má na každu opicu truhlicu.Drzte mi palce aby som sa dostala k spravodlivosti Božej

julieta81
11. okt 2013

Na azete si vyhladajte pani pod menom JOMAJA ja mam s nou dlhorocne skusenosti a je 100%. Cisti pomocou anjelou.