Kúpa auta z AAA auto

savanah111
23. jan 2015

Ahojte, chceli by sme si zzadovážiť nové, resp. ojazdené auto, máme staršie to by sme chceli predať, uvažujeme o AAA auto. Čítala som veľa negatívnych reakcií na AAA, ale našli sa aj dobre skúsenosti. Na nové nemáme, takže by sme chceli dať akontaciu a potom splácať tak 2,3,roky. Poprípade nejaké rady na bazár ktorý je seriózny. ďakujem za tipy. 🙂

rsimona
24. júl 2019

@emilia788 Akurat som to pisala aj ine vlakno :D AAA si robi tymto horisiu reklamu ako keby nerobili ziadnu.

hejcikovaivka
28. sep 2019

@rsimona Tiez si to vsimam uz vo viacerych diskusiach, ze sa snazia ovplyvnovat vysledky diskusii a celkovo mienky o nich na internete.

janicka99
20. okt 2019
Používateľ janicka99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janicka99.

Má aj niekto dobrú skúsenosť? Mám ich celkom blízko, ale potom čo som čítala asi radšej nie :D

angelina15
21. okt 2019

My máme z aaa. Katastrofa stále sa nám auto kazi. Nie sme spokojní. Chceme teraz využiť šrotovné a kúpiť si čisto nové.

rika888
30. okt 2019

@rsimona Dlhodobo toto robia. Uz len preto by som sa ako zakaznik obratila na niekoho ineho ako na Acka.

rika888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatiana1980k
19. júl 2020

@rsimona Uz len preto natrcu sme aj my zvolili Darex, mame tam vybrane vozidlo, ktore sme uz aj prezreli, len cakame na schvalenie financovania, ale zatial vsetko prebieha ok 🙂

juliankaaa1995
20. júl 2020

@tatiana1980k tiez nad nimi rozmyslame a ako tak citam, je to urcite lepsia volba.. som zvedava ako to dopadne u nas, verim, ze vsetko ok a ferovo.

jurkaa
29. júl 2020

My sme dnes mali dohodnuté stretnutie na jednu fabiu v super verzii ...ok prídeme do bb a vraj práve sa predáva v trenčíne už je spravena zmluva :( ukážeme vám podobne a bla bla bla ....podotykam ze inzerát majú stále..obvolali sme všetko možné a vraj je v ponuke potom zas už nie je že sa ospravedlňuju ...pozrem ešte zajtra či inzerát stiahnuť...zaver ta fabia asi ani neexistuje vsade inak povedali to bol ich zámer aby nás dostali do predajni a ukázali nám iné aura.

jurkaa
29. júl 2020

Bolo to v aaaauto

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz