Ex sa chce po 8 rokoch stretnúť

27. mar 2024

Ahojte. Zaujíma ma vás názor na vec.

Ex je moja prvá láska, aj ja jeho. Skončili sme to lebo sme sa veľa hádali, a ja som to zaklincovala neverou(ktorú dodnes ľutujem). Niečo sme si o tom popísali, ale v podstate mám odpustené. Ja mám teraz dieťa a som sama. On ma snúbenicu 6 ročný vzťah. Navrhol že pôjdeme na kávu, ale nejak nerozumiem načo. Lebo tie potrebné veci sme si prešli cez správy. Ako by ste to brali alebo čo myslite čo ma v úmysle? 😄 lebo fakt sme sa 8 rokov nevideli, nepísali si, proste nulový kontakt. Čo si čítam tak ex sa ozývajú lebo chcú skúsiť opäť… vaše skúsenosti?

spratek
30. mar 2024

Mne keď sa po 4r ozval ex že sa chce stretnúť a porozprávať, tak som išla, lebo som sa mu chcela za nejaké veci ospravedlniť a tiež som dúfala že aj z jeho strany dáke ospravedlnenie príde, že uzavrieme veci čo uzavreté neboli,... K ospravedlneniu z jeho strany neprišlo, prišla len ponuka priateľstva s výhodami a to hneď v úvode. Bol čerstvo rozideny a zháňal niekoho. Ten tvoj má snúbenicu. Chcela by si ty byť tá snúbenica?

dianasp
30. mar 2024

Alebo ti chce predať poistku :D

zeldia
30. mar 2024

Mne prišiel ex do prace tiež asi po desiatich rokoch lebo ma kdesi videl, vyslo z toho že mi chcel niečo predať 😂

smolkatravel
30. mar 2024

Ja som sa minuly tyzden stretla s byvalym partnerom po 20 rokoch, ktory bol ochotny preletiet doslova pol zemegule aby sme sa videli na kavu !!!! Ja som skoro 20 rokov vydata a on sa ozenil pred par rokmi. Zobrala som so sebou manzela 😂 Nie som si uplne ista, co povedal svojej manzelke ale mali sme pocit, ze som len “ znama” aj ked to bolo vazne na svadbu. Rozisli sme sa, vlastne jeho rozhodnutim. On cely zivot lutoval a ja nie 👍 Vy ale mate ine zivotne situacie, nie som si uplne ista komu by to pomohlo.

veronika2405
30. mar 2024

...ja si myslím, že mu chýbate...za ten čas si asi uvedomil mnoho vecí a myslí ma vás... ja by som sa stretla a vtedy by ste zistili, poprípade vysvetlili si niektoré veci.. ak by to začalo hádkou,odídem...a koniec ...nič nestratíte

veronicka1901
30. mar 2024

Išla by som len v prípade, že by sme obaja boli bez partnerov a iných záväzkov. Inak nie.

jeennyv
30. mar 2024

Ma snubenicu a ozve sa po 8 rokoch ex????….neee cele zle…neries to vobec..bud nieco chce predat, poistit skusit hlada obchodnu dusicku, ci je este vacsi hulvat a teba pozna, ked vam to v sexe klapalo atd napr..tak hlada unik zo vztahu, nie je pre nu uplne rozhodnuty…no ako ruku na srdce, ked mas rozum to chcela by si este takeho cloveka, co ma snubenicu a po x rokoch ho ex trapi🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

pimpulienka
30. mar 2024

Nie neotvárala by som už žiadnu kapitolu, pre mna by to bolo uzavreté. Žiadne stretnutie.

322sima123
30. mar 2024

@princess59 čo znamená predať poistku? :D

janinka007
30. mar 2024

@322sima123 poistit ju, ako poistovat. Nic za tym nehladaj.

jeennyv
30. mar 2024

@322sima123 vies kolko ludi, ked robi v poistovnictve ci je nejaky iny obchodak atd si na teba spomenie 😀😀 aj keby ta sto rokov nevidel

vevapeto
30. mar 2024

Zachvíľku tu bude téma- Priateľ sa chce stretnúť so svojou EX, mám ukončiť vzťah? 🙊

monita357
30. mar 2024

@tykat toto som chxela napisat😂😂

tamichloe
30. mar 2024

@smolkatravel a ako sa tváril keď si tam prišla aj a manželom😂

papaya308
30. mar 2024

Ja by som šla. Lebo vien, že by mi vrtalo hlavou,prečo sa chcel stretnúť. Kava na nejakom verejnom mieste nie je koniec sveta

autor
4. apr 2024

Oznamujem že to bolo milé stretko, žiadna poistka sa nepredávala ☝️😂

nurielka
4. apr 2024

Milé v akom zmysle, že sa budete vídať poza chrbát snúbenice? 😂😉😄

autor
4. apr 2024

@nurielka to snáď nie, vraj o všetkom vie 😃🤷🏽‍♀️

nurielka
4. apr 2024

Len aby 😂 takých chlapov bolo čo nakeca. 😄 Rozum do hrsti, vypusti ho. Slobodných bolo aj bude.

simca06022011
4. apr 2024

Zvážili by som to, aby si si nevycitala aj to, ze si nešla.. on možno bilancuje, nevie na com je s terasou partnerkou. Bola by som ale max opatrná s otvorenými očami, ušami.. žiadne tie kaleráby aký je nešťastný a treba mu bokovku by bral. Áno.kvoli niečomu ste sa rozišli , pred 20r by som.povedala v žiadnom prípade sa nestretavajte, ja osobne by som ani v žiadnom kontakte s nim nedrzala. Prečo? Už to je divne ze si píšete... ale dnes, stretnime sa, s rozumom, a uvidíš. Možno sa utvrdil v tom ze je to tutmak a on sa utvrsi v tom ze jeho nová partnerka je naj a ostanete pri tej káve a viac sa neuvidíte:D

simca06022011
4. apr 2024

A určite snúbenica vie o tom a je s tým v pohode:D wow.. prosím.je tu takáto žena, ktorá by bola v pohode.na jej mieste? 🙂

vikiki29
4. apr 2024

@simca06022011 jasné že snúbenica o tom nevie, a chlap kvoli jednoducho dosiahnutému sexu narozpráva hocičo. Autorka vyššie písala, že záujem o neho má, čiže bude to skôr o tom stretávaní sa za chrbtom.

slovakboy
4. apr 2024

Muži častejšie ako ženy oslovia aj po rokoch svoje bývalky. Ráno vstane so splínom a začne snívať aké by to bolo krásne. Nemusí mu ísť vôbec o sex. Nemyslím ale že to má význam. Môžte sa porozprávať ako ludia čo sa dlho nevideli. Možno môžete niečo teraz lepšie uzavrieť. Myslím odpustenie. Môžte aj pospomínať na pekné chvíle výlety ale aj na tie hádky. No žiadne debaty o nejakom skúsme to zas, stretnime sa aj nabudúce atď. Áno môžte sa stretnút aj nabudúce ale tak o rok alebo najskôr o pol roka. Môžte si posielať pohľadnice na vianoce a veľkú noc. Ostane medzi vami dobrý pocit zmieru a možno aj takého obdivu. Ale to je všetko. Nič viac. Mame partnerov a basta.

Ja si píšem s prázdninovou lasklou zo zahraničia, ktorú som stretol pri mori na dovolenke s rodičmi. Ja 17 ona 15. Doteraz si píšeme každé Vianoce a veľkú noc. A nie len pozdrav ale vždy pár viet čo noveho v rodine. Mali sne sa vtedy radi asi rok. Volali sme si bolo to drahé ale samozrejme to nevyšlo. No ostalo pekné priateľstvo.

nurielka
4. apr 2024

@simca06022011 pochybujem, že o tom vie snúbenica.. kecy. A žiadna by netlieskala od radosti, že sa ide stretnúť s ex. Chorá hlava toto nevymysli.autorka nech sa preberie, že keď ho podviedla, chce ju teraz akurát na sex. Nič viac nič menej. Bodka bodka bodka. Toto vymysli život, zívam az aké je to priehľadné od neho.

simca06022011
4. apr 2024

Ja si nemyslím ze.musi ísť nutne o sex

tttbb
5. apr 2024

Ci o tom vie, alebo nevie , stretavat sa s ex je pre mna adekvatne "stieracom na ponorke". Zbytocne z obidvoch stran :D Mozno zauraduje na 10 minut spomienkovy optimizmus a potom ked precitnes tak aj tak si obaja poviete, ze naco som to robil/a.

tykat
5. apr 2024

@simca06022011 nemusi ist o sex, napr. si chce pozicat peniaze.

jaond19
5. apr 2024

Nie, a pochybujem ze by tu snubenici ozaj nevadilo.... neviem co chalan skúsa, ale vykaslala by som na to.

fido69
5. apr 2024

@simca06022011 A o čo iné? Rozmýšľam, rozmýšľam a nič ma nenapadá. Ale možno peniaze ako spomenula @tykat. 😇

simca06022011
5. apr 2024

@fido69
@tykat ked myslite :D