Kamarát sa do mňa zaľúbil

14. aug 2023

Baby som v takej blbej situácii o ktorej som nikomu este nepovedala,ani nemam v pláne... Od detstva sa poznám s jedným chlapom, byvali sme vedla seba a boli sme kamaráti asi od základnej školy, potom.cez strednu sme boli spolu vonku iba raz.. a potom ešte jeden krát uz ked som bola tehotná, vydatá.. náhodne sme sa stretli v meste. Sme priatelia na sociálnych sieťach a casto si píšeme lebo mame rovnaký štýl humoru..aj sme sa bavili o tom, ze sme jak brat a sestra..no a posledné mesiace mi teda písal denne, nestretli sme sa vôbec, vie o mojej rodine,o mojich deťoch..Včera sa mi priznal, že od detstva ma lubil.. a ze to cíti stále rovnako ( ja mam deti muža) ... On mi vždy vravel,ze zenu nepotrebuje, nechce.ze mu je dobre samému.. ja som.ho brala tak..ma svoje záľuby, dosť veľké sebavedomie..je to taký týpek.. a včera sa mi k tomuto priznal.. ja som sa trošku odmlčala, povedala som ze nvm čo na to napísať. On že chápe..ale ze chce aby sme ďalej boli kamaráti ako doteraz. Lenže vo mne sa čosi pokazilo..uz ho neviem brat tak ako predtým.. hnevám sa ze mi to povedal.. . Co by ste robili vy? Prerušili by ste kontakt ?

autor
14. aug 2023

@kp7333 súhlasím..ano uvedomujem si svoj podiel viny. Ze to písanie bolo cez.. asi to bola otázka času,ze to takto dopadne

goodidea
14. aug 2023

Panečky ideš ho vymazať zo svojho života len preto, že ti povedal že bol do teba zaľúbený? Vieš koľko to mne povedalo kamarátok? A myslíš že som s nejakou prerušil kontakt? Ako normálne nechápem že si na neho nahnevaná ale ..jasné že nie, to ste vy ženy
Ste chladné a pevnejšie ako tá brána....

denie111
9. jan 2024

Nebrala by som to tak tragicky a ani by som ho nevyskrtavala ved keď vie on fungovať a vie byť s tebou naďalej kamarát tak neviem kde je problém.... hľadáš problém tam kde nie je .... to ze za niekto zaľúbi tak je normálne..... ale pokiaľ ta neobtazuje a pod tak v tom kamarátovi nevidím problém.... a ze ti to oznámil no asi mal tu potrebu povedať ti to na tom tiež nič zlé nevidím...povedal a hotovo...🙂) hore hlavu a neodstrkavaj od seba ľudí ktorí ta majú radi

autor
9. jan 2024

@denie111 uz sa to vyriešilo same , zopár krát sme este písali a uz sa dlhšie odmlčal a nakoniec som zistila ze má nový vzťah. Ja sa mu nechcem ozývať ,nech nerypem nejak.,iba som mu dala lajk na foto s priateľkou.... A v podstate som veľmi rada ze to takto dopadli