Ľutovali ste niekedy, že ste sa vydali?

25. okt 2022

Ľutoval ste ze ste sa vydali aj napriek tomu ze mate fungujúce manželstvo? Nemyslím rozvratene manželstva,ale proste máte dieťa a fungujete ôk. Napadlo vám ci on je fakt ten pravý?

mmoni89
28. okt 2022

Nie nikdy. Pre mňa to bola láska na prvý pohľad 😄

kris_tin257
28. okt 2022

Jedine keď som kúpila dom s pozemkom a uvedomila si že v prípade rozvodu má na polku nárok a nedá sa to vyňať z bsm 🙈😀 jedine v tomto prípade ma hnevalo že som vydatá vo všeobecnosti

drahomirrra
28. okt 2022

@kris_tin257 Ty koza, mali to kupit tvoji rodicia a dat ti to darom 😁😁😁

kris_tin257
28. okt 2022

@drahomirrra skúšala som to aj týmto smerom ale moji rodičia boli proti kúpe alebo navrhovali nech to kúpi muž a je to napísané naňho... No isto 😀 musím sa spoliehať na to že to skôr predám a peniaze rozflakam než sa prípadne rozvedieme 😀

elementissa
28. okt 2022

@drahomirrra ty si tu také profily videla? Ja len tak zbežne, čo už poznám štýl písania viacerých užívateliek som si aspoň potvrdila, že sú konzistentné. Lebo práve tie, čo písali, aké majú dobrých mužov, to píšu všade. Jedine, že by si mala nejaké info z prvej ruky priamo od nich osobne

viky173
28. okt 2022

ano

lylyjana
28. okt 2022

nelutujem, lebo ked vidim svoje single kamosky, ako maju problem si najst niekoho normalneho, tak som rada, ze tento cirkus nemusim absolvovat. Ale ano, napadlo mi uz, ze aky by to bolo zivot, keby som si mohla robit co chcem, ist kam chcem a neriesit, nikoho a nic. No kolko by ma to tesilo? tyzden? Mesiac? a potom sa vratit do prazdneho bytu. Takze nie, nelutujem, len si treba zariadit zivot tak, aby si aj v tom vztahu mala aku taku slobodu 🙂

katka700
28. okt 2022

@ninabr Jordan Peterson (snáď som to napísala správne)

drahomirrra
28. okt 2022

@elementissa Ja som tu ovela dlhsie, nez mam tento nick, mnohe uzivatelky si pamatam uuuplne ine, nez pisu teraz, netvrdim, ze konkretne v tomto vlakne, ale celkovo. Vela x si clovek v teme nieco vsimne, potom to uzivatelka zmaze, a o par tyzdnov pise uplny opak.

elementissa
28. okt 2022

@drahomirrra môže sa stať 🙂 zároveň sa aj životná situácia niektorých môže zmeniť. niektoré z nich mohli mať krízu v manželstve pred pár rokmi a boli v depresii a teraz sú na tom zase dobre. Pravda je subjektívna

vlastnynazor
28. okt 2022

@karolinakr aj ja take poznam, ale z toho niektore ked nasli toho spravneho (nazvali ho: zabezpeceny dobrak - neviem ci bola priorita dobrak alebo zabezpeceny 😂), tak uz sa vydali aj 2.krat a funguje im to, su spokojne.

gertrudaosem
28. okt 2022

Zaujímavá otázka. Aj keď píšeš že je všetko ok, niečo mi tam nesedí.

Ja mám opačnú vec. Ľutujem, že som sa niekedy chcela vydať (druhý krát). Našťastie sa to nestalo, ale ľutujem to už dosť rokov a myslím že to budem ľutovať už stále. Že som bola taká naivná a sprostá. Apropo, sme stále spolu, tak možno preto to tak ľutujem, lebo to mám stále pred sebou.

karolinakr
28. okt 2022
matejakub
28. okt 2022

@luccija a ani sa nevydávaj a myslím to úprimne

matejakub
28. okt 2022

napísala som že keď sa druhý krát narodím že by som chcela byť slobodná mamička .Beriem späť ,chcela by som byť chlap

drahomirrra
28. okt 2022

@matejakub 😁😁

matejakub
28. okt 2022
matejakub
28. okt 2022

@drahomirrra a nie ?

syyykorka
28. okt 2022

Kedysi si si asi myslela, ze je ten pravy, ked si si ho brala. Co sa vo vasom vztahu zmenilo odvtedy? Je k tebe rovnako mily, travi s tebou rad cas, snazi sa robit ta stastnou? Si s nim stastna? Vies si predstavit, ze by si zila bez neho alebo ze by si bola stastnejsia s niekym inym?
Skus si odpovedat na tieto otazky a potom si to prejst aj s manzelom, svoje pocity a ako sa to da zmenit.

kristinuhro
28. okt 2022

Ja som sa za môjho teda nevydala, ale máme spolu syna a žijeme spolu, tak to vnímam skoro rovnako. A áno ľutujem. Navonok sa zdá, že sme vpohode. Nehádame sa, on je ku mne samé zlatko sem a zlatko tam, ale celý náš vzťah založil na klamstvách. No ale vyčítať môžem iba sebe, že som si to celú dobu sama pred sebou ospravedlňovala aj keď už všetko vyplávalo na povrch. Cítim sa pri ňom velmi osamelo. Sama neviem prečo pri ňom zostávam. Asi preto, že mi každý deň hovorí ako sa snaží a ako mu záleží aby sme boli spolu aby sme zostali spolu a aby sa to medzi nami zasa napravilo. Vzťahy sú veľmi komplikované a jednoduché zároveň, tak si môžme vybrať