Ľutovali ste niekedy, že ste sa vydali?

25. okt 2022

Ľutoval ste ze ste sa vydali aj napriek tomu ze mate fungujúce manželstvo? Nemyslím rozvratene manželstva,ale proste máte dieťa a fungujete ôk. Napadlo vám ci on je fakt ten pravý?

vevapeto
27. okt 2022

Môj muž je skvelý partner, máme spolu dve krásne,zdravé dcéry, krásny dom, obaja dobrú stabilnú prácu…. Nie, neľutujem že som sa vydala, je ten pravý, dáva mi pocit istoty a lásky.

matejakub
27. okt 2022

Áno ľutujem že som sa vydávala ,keď sa druhý krát narodím chcem byť slobodná mamička

ayfer
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aneta129
27. okt 2022

A nekojis náhodou? A nie si bez menštruácie milá autorka? Ak áno 😉 napíš mi 😄 mne to dlho beha po rozume... Ta taka otázka...a milion ďalších... A tiez mame dieťa a fungujeme ok... Veľakrát si myslím v hlave, ze lepšie by mi bolo bez neho, ze keby som mala iného, ze naco som sa vydávala a atd.... Ale to len tak myslím, vytvárajú sa mi také myšlienky, ale jak rýchlo prídu, tak rýchlo idú preč... Mam malo spánku, tak mozog vymýšľa bludy 😄😄😄

cecilia29
27. okt 2022

XY krat som lutovala ze som sa vobec vydala , a este viac krat som lutovala ze som to lutovala :D

lukasinko
27. okt 2022

Áno veľmi to ľutujem,som s ním len kvôli deťom,inak by som s ním už dávno nebola.

ouwecka
27. okt 2022

Nie,kazda jedna vec na svete ma svoje + a -
Ale.je to moj bezbecny ukryt,som v bezpečí,pokoji,prijati a.laske
12 r
Od prveho pohladu pred Vyse 14 r som vedela ze je to on a je to tak dodnes
Aj ked ma nasere ze by som ho zavesila kdesi za gule ale v pohode.. najlepšia vec manželstvo
A lutujem len jedno,ze som mala frajerov pred nim,ale tak aj to ma cosi naucilo

angelsigh
27. okt 2022

Najväčšia sprostosť akú som v živote urobila 😑

dzejsik
27. okt 2022

nie nelutovala

terry658
27. okt 2022

Ja som sa veľakrát zamýšľala nad tým, či som spravila správne. Zahodila som sľubnú kariéru a hodila sa do neznáma, drela ako kôň aby som aspoň nejakú kariéru mala popri deťoch a manželovi. Často bola zúfalá, nepochopená a chcela som to všetko nechať za sebou a ujsť. Ale napokon som si uvedomilaze, že mám všetko o čom som snívala. Teda až na tú prácu. A aj napriek sporom a hádkam, krízam a chvíľam kedy som už manželstvu nedávala veľkú šancu som na 100% presvedčená, že môj manžel je ten pravý a nikto iný na svete pre mnanie je ten pravý a pokojne by som do toho šialenstva skočila znova.

elementissa
27. okt 2022

Nikdy som neľutovala, vydala som sa z vlastnej vôle za najlepšieho muža pod slnkom, on je moje všetko, môj najväčší poklad, najdôležitejší človek v mojom živote. A napríklad nerozumiem tomu, ako sa dá ľutovať sobáš- akože ľutovať manželský stav (nie ľutovať to, že si si vzala debila). Čo je na tom na lutovanie? Ja teda nevidím a necítim žiadny rozdiel medzi tým, keď som bola vo vzťahu s mojím mužom a ešte sme zobratí neboli a medzi manželstvom. Okrem toho, že manželstvo je z právneho hľadiska oveľa výhodnejšie. To je jedno, že na jednej paprci mám obrúčku, na druhej snubak, za ruku držím 3rocne dieťa, aj tak ma každý osloví "slečna" 👌🤣🤣🤣 ale inak je pre mňa manželstvo ako inštitúcia veľmi dôležité, vždy som sa chcela vydať, dodáva mi pocit pohody, bezpečia, domova... Hlavne by som určite nerodila dieťa frajerovi ani partnerovi. Sme rodina po každej stránke, v každom zmysle slova. Rozhodnutie vydať sa za môjho muža bolo to najlepšie čo som kedy spravila. Keby ale môžem vrátiť čas, nedám sa na materstvo. To ma nebaví a nenapĺňa. A aj keď je dieťa milé, zlaté a všetko, tie benefity sú výrazne nižšie ako to, čo do výchovy ako rodič musím dávať a čo všetko dieťaťu musím zabezpečiť, ak samozrejme nechcem, aby z neho vyrástol dáky asociál. A to ani nehovorím o zdravotných komplikáciách, ktoré mi po tehotenstve a pôrode ostali ako spomienka. Kebyže mám možnosť si to vyskúšať na necisto, v nejakej simulácií v reálnom čase, ale nie že na hodinku dve, ale na týždeň -dva vkuse a riešila by som bežné každodenné veci okolo dieťaťa a mala možnosť pocítiť ako veľa osobnej slobody mi materstvo zoberie, tak do toho nikdy nejdem. Ale manželstvo je najlepšia vec na svete (pre mňa)

dooodka
27. okt 2022

Ja to ľutujem pravidelne, ked moje deti vstávajú pred 6-tou 😅😂 2 deti do 3r. No ale k téme, vyslovene, že by som ľutovala rozhodnutie vydať sa nie. Ale sem-tam mi napadne aký život by som viedla, keby sa nevydám a teda nemám ani deti. Zas a znova tá sloboda, žiadne odsávanie soplov o 2-hej v noci a podobné šmakocinky 🤣
A pravý/nepravý. Ja na to neverím. Poznám chlapov, ktorí by sa ku mne hodili. Poznám aj ženy, ktoré by sa hodili k môjmu mužovi. Ale vždy, VŽDY príde nejaká situácia kedy sa pohádajú, rozídu v názoroch. Nikto nie je dokonalý a teda žiadny pravý neexistuje. Manželstvo je o spoznávaní sa a to prebieha celý život. Spoznávanie svoje úžasné ale aj “temné” stránky a je to len o tom naučiť sa ich tolerovať a pochopiť. Nie ich odsúdiť či dokonca meniť.

ententikihracky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenagawel
28. okt 2022

ano

ninabr
28. okt 2022

@katka700 nevies meno toho psychiatra prosim😂

bessdonna
28. okt 2022

lutovala som to asi raz.lebo som mala po krk toho,ze mi vycita vztahy,ktore boli pred nim a povedal,ze spolocne dieta budem lubit menej ako moje prve.opravdu vtedy sa nieco zlomilo a sice sa lubime a "nemyslel to tak" mna to zranilo neskutocne.

poopsie
28. okt 2022

Nie, neľutovala som to a chcem si ho zobrať ešte raz... Jediné čo ľutujem je to, že som nemala šaty aké som chcela, moja svadba bola prvá, na ktorej som bola...A to sme sa zhodli aj s mužom, že teraz by sme si spravili inú

martina2ve
28. okt 2022

Nie, ja mam uzastne manzelstvo, plne lasky, pochopenia a dovery. Zobrala som si zaroven najlepsieho kamarata, cloveka s ktorym jedinym vydrzim osamote 24/7/365.
Ale o ten vztah sa treba denne starat, pestovat a hyckat, komunikovat. Ja nelutujem absolutne.

petra735
28. okt 2022

@zmrzlinka2021 a to prvé ? 😅

autor
28. okt 2022

@bessdonna no to ze za ten čas človek prežije s tou osobou take veci ze tie city nejak opadnu.. ja mam tiež par takých veci co ma ranili a úprimne ťažko na ne zabúdam..

ivlo
28. okt 2022

nikdy nelutuj veci, ktore si urobila, pretoze v tej chvíli si to tak chcela

drahomirrra
28. okt 2022

Niekedy lutujem, ano. Ta stratena sloboda v zmysle robim si co chcem, idem kam chcem, minam na co chcem, bez kecania a neustaleho komentara druheho cloveka mi chyba. 😁

Pacia sa mi prispevatelky, ktore v jednej teme pisu, ako by muza za nic nevymenili, je to ich spriaznena dusa, nunuu, jeminko, div mi cukrovy sirup nekvapka z displeja, a v druhej teme pisu, ako im muz nedava peniaze, ako ignoruje rodinu a cumi do mobilu a podobne. 😂 Hold, internet znesie vela.

Myslim si, ze s dietatom by som to uplne s prehladom zvladla ako slobodna matka. A keby si mam vybrat znovu, idem do slobodneho materstva.

bessdonna
28. okt 2022

ja som este v stadiu,ze po tyzdni trucovania(kedy to citi aj on,ze nedokazem ho tak lubit) ma to prejde,odpustim a zase ho lubim.ale keby sa to dialo castejsie,potom by som ho uz prestala lubit natrvalo.stavalo sa mi to v predoslych vztahoch

sassannka
28. okt 2022

Odkedy máme deti, nikdy. Manželia sme 11 rokov, spolu už 18 ❤

petra735
28. okt 2022

Určite nie😃 ja svojho manžela milujem, a ak si s ním rozumieš a máš ho rada je ten pravý. Neexistuje jeden pravý, vieš s viacerými by si si rozumela ale ja osobne nikdy neľutujem, bola to tá najlepšia vec ktorú som kedy mohla spraviť... Nebyť jeho, doteraz by som hľadala chalana (viete ja mám špeciálne požiadavky od chlapca 😅). Nad takýmito vecami nemôžeš uvažovať keď si normalna zadaná žena, a nemieniš mať rozvod.

barborakl
28. okt 2022

Ak máš pochybnosti a si ešte pred svadbou, je čas z toho vycúvať. Lepšie povedať nie hoci aj vo svadobný deň, ako sa celý život potom zožierať. Budeš si to vyčítať a nie, nerozplynie sa to, stále to v sebe budeš dusiť, možno niekde hlboko, ale bude to tam. Ver mi spoločný dom, ani deti to nezlepšia, naopak zhoršia. Potom už nebudeš vedieť odísť, lebo to nebudeš chcieť deťom spraviť.

dadka128
28. okt 2022

Nedá sa ľutovať, to co je z lásky, ak nemáte problém v manželstve, nie je dôvod jeho uzavretie ľutovať. Skôr je to šťastie, vobec v dnešnej dobe uzavrieť manželstvo, tak buď vďačná.

elenita
28. okt 2022

Pre mna je moj manzel najlepsim priatelom, najblizsim clovekom, mozem sa mu so vsetkym zverit a mozem sa na neho vzdy spolahnut. Moj zivot ulahcuje a robi krajsim ❤️ Ale je to uz moj druhy manzel, tiez som si na 1.krat nevybrala najlepsie 🤷‍♀️🙈😅

jvlo
28. okt 2022

Nie, neľutujem. Som vďačná za to akého mam manžela.

luccija
28. okt 2022

Nie, lebo som sa nevydala🙂