Sú Babylove plienky porovnateľné s Pampers?

gervidda
30. apr 2013

Ahoj maminky,
chcem sa spytat ci mate skusenosti so znackou babylove od DM. Da sa to porovnat s pamperskami?

gucciok85
3. aug 2014

U nas jednoznacne pampers. Pouzivame aj ine plienky. Pre mna babylove nc moc. Ked ide spinkat davam pampers.

three
2. apr 2016

Stalo sa vam niekedy ze babo malo zapareniny po dm nature plienkach?

jana_eyre
2. apr 2016

@three - ano, moj syn sa po nature plienkach vyhadzal.. uz to je par rokov, babylove obycajne sme pouzivali uplne bez problemov a len raz som skusala tie nature a vyhadzal sa, navyse sa mi zdali dost tvrde.. vratila som sa potom k normalnym babylove plienkam, tie mam rada a ani jedno z mojich deti s nimi nemalo problemy..

potom neskor som raz citala v dteste, ze tie nature ani nevysli dobre v testoch, ale uz neviem o co konkretne tam slo..

pslahorova
2. apr 2016

Treba vyskusat po baleni, kazda mame iny nazor na plienky...
u nas-
dcera pamperst premium care ( biele), pampers active baby ( zeleno modre)uplne v pohode, active baby sa mi zdali lepsie aj cenou aj tym ze tam nemali ako premium tu sietku.
Neskor sme presli na babylove oko windeln- uplne bez problemov ( su vsak hrubsie a viaz znesu , ale zas ked sa nacikaju su fakt velke) potom sme mali latkovky. Skusili sme aj sleep and play ( oranzove)...hroza , nemaju pruzny pas, a dost sustali. Dcera sa neprecikala ani pri jednych.

syn- papmers active a premium- hroza, stale prekakany( ked bol este cerstve mimco no trvalo to do dobreho 4m,( strasne mi v nich syn smrdel, a to ho umyvam po kazdom prebaleni plienky pod vodou...) tak som povedala dost a presli sme na libero( uzasne pelny, savost a celkovo sedeli ako rit n serbel neprecural sa mi ani neprekakal ale u nas ich nedostat) a hlavne nesmrdel!

Teraz mam babylove oko windeln a tiez bez problemov.Nesmrdi savost super.
Skusili sme este tie fialove Happy a tiez boli dobre, ale tiez mi v tom syn trosicku smrdel, no nie az tak ako v pamperskach, proste ako keby som ho nikdy neumyvala a keby bol bezdomovec no hroza , u nas su papmers prepadak.
Kazda mame inu skusenost.

rainbow1313
7. apr 2016

Najlepsie su Pampers Premium Care a teraz velkost 1 - 88 kusov v Kauflande maju za 10,99,-€ co je uplne super cena, lebo inak su drahe az do 17 euro. Takze ked su v akcii, vtedy treba kupovat... Su makucke, dieta ani nevie, ze ma plienocku, babylove a tie lidlacke sme skusili, no su tvrde a nepohodlne pre dieta... Sleep & Play sme tiez skusali, tie nic moc a Zelene v pohode, ale uplnou spickou na trhu su Premium Care... Ale mamicky, ktore setria kazdy cent a su zaujate voci znacke Pampers mi to urcite nepotvrdia... Samozrejme, ze ak vela pije dieta, podari sa aj tieto plienky pocikat... Take plienky snad mozno ani nie su, ktore sa neprecikaju... A ak hej, tak potom ak je taka plienka, tak v tom moci sa dietatko bude kupat a mamicka si niekedy pri inych starostiach ani neuvedomi, ze pozor, uz je velmi zle, dietatko moc cikalo... Aspon je to signal, ked uz je strasne precikana plienka... To precikanie sa nam stalo mozno 5 - 6 krat. Ale nikdy sme nemali zapareniny a plienky su z materialu bavlna... takze dycha pokozka aj pod plienkou.

gksd1984
22. sep 2017

Moja dcerka sa mi niekedy vyhadzala s Pampers, skusili sme vsetky druhy Pampers, len s priemum sa nevyhadzovala, len ich dokazala v noci precikat, s Babylove som velmi spokojna tie mi neprecikala a s nich sa nevyhadzala, velmi dobre su aj Dady premium len radsej nakupujem plienky tu doma 😉

monka338
22. sep 2017

Ja s Babylove nie som spokojná a pri druhom dieťati ich nepoužívam vôbec. Podľa mňa sú tvrdé a nepriedusne. V lete sa mi v nich strašne sparila a mala.som co robit,aby som jej dala zadocek dokopy. Upozornila som na to aj kamarátku a jej malému sa stalo to iste. Používam Pampers ale.musim povedať, že som bola milo prekvapená z plienky ž Lidla....manzel bol v tom,že auto Pampers. Skúsila som a bola som velmi spokojná.

kulikula11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tana85
22. sep 2017

@rainbow1313 nepotrebujem setrit kazdy cent, par mesiacov som kupovala aj Moony, co su este drahsie ako slavne pampers, ale ak vyhovuju uplne babylove, tak to je nejaka "stigma" ich kupovat?? premium care pre novorodencov a este tie vacsie akotak, ale tie dalsie otras

kristina100
10. sep 2020

Odporučam bevola plienky a babylove nature