Aké mám možnosti poistenia, keď som na plnom invalidnom dôchodku?

Zodpovedané
14. apr 2023

Dobrý deň,

mám 23 rokov a od roku 2018 som na plnom invalidnom dôchodku.

Aké mám možnosti poistenia?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto je veľmi ťažké určiť. Je to veľmi individuálne a záleží to od toho, aká je Vaša diagnóza a prečo ste invalid.

Dá sa to overiť cez predbežné ocenenie zdravotného stavu, kde by sa Vám poisťovňa vyjadrila, v akom rozsahu by Vás vedela prijať do poistenia a takisto za akú cenu, či štandardnú alebo s prirážkou.

Ak chcete, viem Vám s tým pomôcť, pripraviť predbežné ocenenia do poisťovní a preveriť Vám vaše možnosti. Pokojne mi napíšte na mail a prezistím Vám to.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk