Akú výšku hypotéky môžeme dostať, keď môj príjem je 1180 EUR a priateľka má rodičovský príspevok?

Zodpovedané
8. jan 2024

Dobrý deň,

môj čistý príjem je 1180 EUR. Mám jedno dieťa. Príjem je aj s prídavkom a bonusom na dieťa. Priateľka má rodičovský príspevok vo výške 470 EUR.

Akú hypotéku môžeme spolu dostať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

maximálne by ste mohli žiadať do výšky 100 000 EUR. Aj to nie vo všetkých bankách. Daňový bonus na dieťa sa akceptuje jedine v SLSP, 365 banke, Tatra banke a Prima banke. V Prime musí chodiť spolu s príjmom na účet, nie zvlášť.

Zároveň záleží od toho, aké máte iné úvery, ako dlho pracujete, koľko máte rokov a či má priateľka materskú alebo nižší rodičovský príspevok. Toto mi pre istotu ešte doplňte do mailu, aby som Vám to vedel povedať na istotu. Plus Vám môžem pokojne prepočítať aj podmienky v daných bankách, aké by ste dostali v prípade žiadosti o hypotéku.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk