Budeme mať nárok na štátnu dotáciu, keď nám v marci končí fixácia?

Zodpovedané
22. jan 2024

Dobrý deň ,

v januári 2021 sme požiadali o navýšenie hypotéky, teda refinac v tej istej banke ako sme mali. Doba fixácie bola 3 roky a končí v marci 2024.

Budeme mať nárok na štátnu dotáciu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte na úverovej zmluve účel refinancovanie, resp. splatenie skôr poskytnutého úveru, tak na štátnu pomoc nemáte nárok.

Popísali sme to aj v článku na našej stránke: https://relyon.sk/blog/danovy-bonus-na-zvysene-...

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk