Dostanem úver na auto, keď mám živnosť iba 5 mesiacov?

Zodpovedané
3. apr 2024

Dobrý deň,

od 10/2023 som SZČO, mám 20 rokov a živnosť rok zadarmo. Chcel som úver, no v banke mi žiadosť zamietli s tým, že potrebujem najneskôr od 1.7. 2023 mať živnosť. Príjem mám každý mesiac. Daňové priznanie som musel dať, aj keď mám prvý rok úľavu. Dal som len za november a december, čo bolo cca 4050 EUR.

Je možnosť dostať úver?

Konkrétne sa jedná o úver na auto, ktoré potrebujem k práci.

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ nie.

1. júla je najneskôr. Väčšina bánk chce dokonca celé zdaňovacie obdobie. Najskôr sa to dá riešiť v roku 2025 po podaní daňového priznania.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk