Dostaneme úver na rekonštrukciu, keď manžel zarába 1200 EUR a ja 850 EUR?

Zodpovedané
8. jan 2024

Dobrý deň,

s manželom by sme si chcel zobrať úver na rekonštrukciu. Manžel má pravidelný príjem 1200 EUR. Môj príjem je 850 EUR. Máme jedno dieťa, som po materskej dovolenke.

Máme šancu dostať úver na rekonštrukciu?

Ak áno, tak do akej výšky?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak je tých 1200 EUR mesačne v čistom bez daňového bonusu, tak by ste mali nárok na približne 100 až 110 000 EUR. Všetko záleží od daňového bonusu, potom či je príjem v čistom alebo v hrubom, koľko máte rokov (čím starší, tým je menší nárok na hypotéku) a podobne.

Radšej by ste mi to mohli ešte zhrnúť so všetkými informáciami do mailu, aby som Vám to overil a prípadne upravil výšku maximálnej hypotéky.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk