Je možné dosiahnuť schválenie hypotéky + čiastočné dofinancovanie?

Zodpovedané
14. mar 2024

Dobrý deň,

môj príjem je 1500 EUR netto, partner má 800 EUR netto. Je ešte v skúšobnej dobe, ale s plynulým prechodom medzi zamestnaniami.

Je možné dosiahnuť schválenie hypotéky + čiastočné dofinancovanie (115 000 EUR spolu)?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak nemáte deti a máte do 40 rokov, potrebujete prijem v čistom približne 1650 EUR mesačne. Bude teda potrebné aby aj partner pracoval k získaniu potrebnej čiastky a to sa dá jedine po skúšobnej dobe (aj keď má plynulý prechod medzi zamestnaniami).

Prípadne mi napíšte do mailu, či to je v rámci jedného zamestnávateľa alebo nie. Plus kedy začal v novej práci a kedy mu končí skúšobná lehota a poviem Vám kedy najskôr sa to dá riešiť.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk