Je úver od spoločnosti Advanced bezpečný?

Zodpovedané
23. apr 2024

Dobrý deň,

potrebujem úver.

Je úver od spoločnosti Advanced bezpečný?

Pýtajú poplatok za balík.

Ďakujem

Dobrý deň,

určite by som si nebral úver od žiadnej inštitúcie, ktorú nepoznám.

Ak nemôžete dostať úver z banky alebo overenej nebankovky (Homecredit a podobne), pravdepodobne na úver nemáte nárok a potrebujete Vašu situáciu vyriešiť iným spôsobom.

Často takéto rozhodnutia nakoniec vedú k spotrebnej pasci a niekedy aj k osobnému bankrotu. Určite nič podobné neodporúčam.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk