Ktorá banka má momentálne najnižší úrok?

Zodpovedané
15. aug 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom najnižších úrokov.

Ktorá banka má momentálne najnižší úrok pri úvere 15 000 eur na 8 rokov?

Momentálne máme SLSP, ale sme ochotní aj zmeniť banku.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

všetky banky sa pohybujú v podstate na tom istom, čo sa týka spotrebných úverov (niekde od 6%).

Záleží však od Vašej bonity. Môže to byť aj 7%, aj 13%. Podľa toho koľko máte rokov, akú máte úverovú a platobnú históriu a tak ďalej.

Odporúčam si preto prepočítať naraz viac bánk, čo by Vám vedeli ponúknuť a podľa toho by som sa rozhodoval.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk