Má rozvedená matka šancu získať pôžičku?

Zodpovedané
5. júl 2023

Dobrý deň,

chcem odísť od muža, rozviesť sa a začať žiť sama. Môj jediný príjem je však len rodičovský príspevok vo výške cca 440 eur.

Má rozvedená matka šancu získať pôžičku?

Nie však od nebankovky. Najradšej by som si zobrala pôžičku 25 000, z ktorej by som vedela zariadiť lacné bývanie. Viem že, nebankovky neodporúčate.

Ďakujem

Dobrý deň,

veru nie. Potrebujete mať hlavný príjem. Z rodičovského príspevku sa akceptuje maximálne 300 eur.

Pri výpočte maxmiálnej mesačnej splátky úveru sa najprv odrátavajú životné minimá. Životné minimum na Vás a na dieťa je dokopy 390 eur mesačne, tak Vám už nezostáva žiaden limit na mesačnú splátku pôžičky.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk