Má šancu získať hypotéku osoba, ktorá je v podmienke?

Zodpovedané
26. júl 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom úveru.

Aká je možnosť hypotéky pre človeka v podmienke a človeka, ktorý bol v minulosti vo výkone trestu?

Ďakujem

Dobrý deň,

osobne musím povedať, že konkrétnu skúsenosť s týmto prípadom nemám.

Na druhej strane si však myslím, že ak má normálnu prácu (napríklad na TPP) a zároveň daný priestupok alebo trestný čin nebol v súvislosti s financiami (napríklad úvermi alebo nejakými dlhmi) a tým pádom nemá negatívny záznam v registroch, ktoré schvaľovatelia kontrolujú, tak si myslím, že by to mohlo byť v banke priechodné.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk