Mám 26 rokov, som bezdetná, slobodná, plat mám 800 EUR v čistom. Dostanem hypotéku?

Zodpovedané
12. apr 2024

Dobrý deň,

mám 26 rokov, som bezdetná a slobodná. Plat mám 800 EUR v čistom. Pracujem na zmluvu na jeden rok a potom sa rozhodnú, či mi predĺžia zmluvu. Pracujem 8 mesiacov v novej práci.

Pri hypotéke musím doložiť 20% alebo iba10%?

Schválili by mi hypotéku?

Ak áno, tak v akej výške?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri Vašom príjme by Vám vedeli schváliť hypotéku vo výške od 50 do 55 000 EUR. K tomu by ste museli doložiť 20% (možno po schválení výnimky 10%) z kúpnej ceny nehnuteľnosti.

Ak by ste nemali vlastné zdroje, viete skombinovať hypotéku s úverom zo stavebnej sporiteľne. Tým by ste vedeli dostať dokopy okolo 45 000 až 50 000 EUR.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk