Mám 51 rokov, nemám deti, nemám čím ručiť. Je šanca, že mi bude navýšený spotrebný úver?

Zodpovedané
11. júl 2023

Dobrý deň,

pred 1,5 rokom som brala spotrebný úver vo výške 30 000 eur. Mesačne platím 440 eur. Mám 51 rokov, nemám žiadne maloleté deti, som slobodná a nemám čím ručiť. Zamestnaná som od roku 2019, čistá mzda 1300 eur.

O koľko si môžem navýšiť spotrebný úver v SLSP?

Je šanca navýšenia o 13 000 eur?

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží od úroku. Ak by ste mali úrok 8/9%, tak by Vám to akurát mohlo vyjsť, ak by ste mali dobu splácania celých 8 rokov.

Odporúčam teda aktuálny úver refinancovať a zobrať si navýšenie tých 13 000 eur a uvidíte, aký úrok dostanete a koľko sa Vám nakoniec podarí v banke schváliť.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk