Mám šancu dostať úver z banky alebo nebankovky, keď mám dlh v poisťovniach?

Zodpovedané
11. dec 2023

Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť o mojej situácii.

Mám šancu dostať úver z banky alebo nebankovky, keď mám dlh v SP a ZP vo výške 850 EUR?

Ostatné úvery a paušál platím vždy pravidelne a v riadnom termíne.

Ďakujem

Dobrý deň,

veru nie.

Inštitúcie si pozerajú aj tieto registre a je to pre nich KO kritérium - automaticky to zamietajú. Potrebujete si tieto dlhy najprv vyplatiť a až potom žiadať o úver.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk