Mám šancu prefinancovať úver, keď poberám opatrovateľský príspevok?

Zodpovedané
5. apr 2023

Dobrý deň,

poberám opatrovateľský príspevok na starú mamu vo výške 525 eur. Som slobodná, mám dve maloleté deti, dostávam víživné vo výške 32 eur na jedno dieťa. Mám spotrebný úver, na ktorom ostáva splatiť cca 10 000 eur. Mesačnú splátku mám 317 eur.

Chcem prefinancovať 10 000 eur, aby sa mi znížila mesačná splátka.

Mám nejakú šancu?

Ďakujem

Dobrý deň,

z príjmu Vám to nevychádza. Iba ak by ste už daný úver splácali aspoň jeden rok bez omeškaní a odkladov splátok, potom by sa dal teoreticky spraviť čistý refinanc.

Viac na túto tému nájdete v článku na mojej stránke o refinancovaní úverov: https://relyon.sk/blog/refinancovanie-hypoteky-...

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk