Môžeme žiadať pomoc od štátu, keď má manžel v našom byte sídlo s.r.o.?

Zodpovedané
21. mar 2024

Dobrý deň,

z banky nám prišlo, že nám zvyšujú úroky z 1% na 5% po skončení fixácie, ktorá sa udeje v júni.

Ak by sme chceli podať žiadosť o pomoc od štátu, tak je to možné v prípade, že manžel (spoludlžník) má v našom byte (na ktorý je hypo) sídlo s.r.o.?

Inak je byt určený na bývanie. Manžel - podnikateľ spĺňa podmienku 1,6 priemerného zárobku a ja tiež. Minulý rok som bola na RD a tento rok na podpore v nezamestnanosti.

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem o tom, že by to mal byť nejaký problém. Vôbec si nemyslím, že by to malo banke vadiť, nevidím na to dôvod. Za mňa to bude určite v poriadku.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk