Som rozvedená 38-ročná žena s jedným dieťaťom a príjmom 1400 EUR. Môžem dostať hypotéku vo výške 30 000 EUR?

Zodpovedané
8. jan 2024

Dobrý deň,

som rozvedená 38-ročná žena s jedným dieťaťom a príjmom 1400 EUR v čistom bez daňového bonusu a rodinných prídavkov.

Môžem dostať hypotéku vo výške 30 000 EUR?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, mali by ste nárok na hypotéku až 100 000 EUR, čiže by Vám to vyšlo úplne z prehľadom.

Každá banka Vám však nevie poskytnúť hypotéku na 30 rokov a zároveň sa líšia podmienky úroku, poplatkov či rôznych služieb. Niekde si viete aj počas fixácie úrok znižovať, inde nie.

Ak by ste si chceli porovnať, aké podmienky by ste dostali v jednotlivých bankách, pokojne mi napíšte na mail a pripravím Vám takéto porovnanie.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk