Som v úverovom registri. Čo mám robiť, aby mi prešlo refinancovanie?

Zodpovedané
22. mar 2024

Dobrý deň,

mám viac úverov v sume okolo 17 500 EUR. Mesačne to vychádza 370 EUR. Dvakrát som zaplatila splátku neskôr a občas nestihnem poslať načas. Chcela by som refinancovať, aby som tie úvery mala v jednom veľkom a plus znížila splátku. Skúšali mi to robiť v PSS, ale vraj som v úverovom registri a nedá sa to.

Čo mám robiť, aby mi ho zrefinancovali?

Vraj je ešte možnosť konsolidácie.

Poradíte mi?

Ďakujem

Dobrý deň,

najbenevolentnejšia banka je Slovenská sporiteľňa. Osobne by som išiel tam. Ak ste v úverovom registri a nedajú Vám úver na refinancovanie ani v tejto banke, nikde Vám to neprejde. Miminálne 1/2 roky musíte posledné splácať načas, aby Vám to prešlo v tejto banke. V ostatných si dosť potrpia na úplne čistom úverovom registri posledných 5 rokov.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk