Ušetríme viac pri splácaní bezúčelového úveru v Tatra banke alebo SLSP?

Zodpovedané
20. nov 2023

Dobrý deň,

zaujíma ma rozdiel pri splácaní bezúčelového úveru (30 000 EUR, 8 rokov) v dvoch bankách.

1. Tatra banka - úrok 6,49% (po roku klesne na 5,49%, po ďalšom roku na 4,49%), rpmn 7,09%.
2. SLSP - úrok 6,99%, rpmn 9,48%, s možnosťou mesačných mimoriadnych splátok do 3-násobku splátky.

V ktorom prípade viac ušetríme?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

možnosť mimoriadnych splátok máte aj v Tatra banke.

A čo sa týka ušetrenia peňazí, vždy ušetríte viac tam, kde je nižšie RPMN. Odporúčal by som teda možnosť v Tatra banke.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk