Z čoho všetkého môžem dokladovať bloky do PSS pri stavebnom úvere?

Zodpovedané
5. sep 2023

Dobrý deň,

mám stavebný úver.

Z čoho všetkého môžem dokladovať bloky do PSS pri stavebnom úvere?

Ďakujem

Dobrý deň,

v podstate všetko, čo súvisí s bývaním (stavba, rekonštrukcia, kúpa, práca, materiál, zariadenie a podobne).

Ak chcete vedieť úplne presne, zavolal by som do PSS. Tam majú taký dokument, kde je všetko vypísané. Myslím, že aj na stránke ho viete nájsť.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk