Zaniká mi nárok na daňovú úľavu za zaplatené úroky?

Zodpovedané
16. jan 2023

Dobrý deň,

minulý rok som refinancovala hypotéku s navýšením na účel rekonštrukcie nehnuteľnosti.

Ako je to s daňovou úľavou za zaplatené úroky v tomto prípade?

Ide o refinancovanie hypotéky, ale zároveň je tam aj účel rekonštrukcie.

Zaniká mi nárok aj v tomto prípade?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetko o hypotéke pre mladých mám popísané v nasledujúcom článku, kde sa o tom viete dočítať:

https://relyon.sk/hypoteky/hypoteka-pre-mladych/

Je tam zodpovedaná aj Vaša otázka v najčastejších otázkach dole v článku (1. otázka).

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk