Chceme druhé dieťa. Mám nasilu odstaviť trojročnú dcérku od dojčenia?

Zodpovedané
24. dec 2019

Dobrý deň,

čakám na samoodstavenie trojročnej dcérky, ktoré je zatiaľ bez šance. Mám 41 rokov a chceme ďalšie bábätko. Dojčenie mi nevadí, máme krásny vzťah s dcérkou. Len mám obavu, že kým neodstavím, tak už sa ďalšieho dieťatka nedočkám.

Na dcérku sme čakali 5 rokov kým sa zadarilo. Som na rozhraní, že čo robiť.

Mám dcérku nasilu odstaviť?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ohľadom možností ďalšieho počatia sa obráťte na svojho gynekológa.

Dojčenie môže ovplyvniť ovuláciu a ďalšie počatie nemusí byť jednoduché. Ae tiež sa môže zadariť bez problémov. Naozaj sa nedá poradiť konkrétnejšie.

Držím palce.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová