Čo mi pomôže na bolestivé bradavky?

Zodpovedané
13. okt 2021

Dobrý deň,

dcérka má 11 mesiacov a prechádza mi spánkovou regresiou. Je zvyknutá zaspávať len na prsníku. Kým zaspí, tak to trvá aj hodinu a ja si po hodine necítim bradavky. Mám ich celé ubolené. Natieram riedeným Citrovitalom a lanolínom.

Čo by mi mohlo ešte pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete lanolín (PureLan), ďalej napr. hydrogélové náplasti alebo napr. strieborné klobúčiky, kokosový olej.

Citrovital je určený proti kvasinkovej infekcii - svrbenie pálenie, rezanie na bradavkách aj medzi dojčením. Tu si nie som istá - či to je váš problém. Ak áno, lanolín naopak nepoužívajte.

Držím palce

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová