Kojím dvojmesačnú dcéru. Keď mám veľa mlieka, dávam ho trojročnej dcére. Je to v poriadku?

Zodpovedané
9. okt 2019

Dobrý deň,

kojím dvojmesačnú dcéru. Keď mám nadbytok mlieka, tak si ho odsajem a dávam trojročnej dcére. Tá ho vypije. Nechcem ho zmraziť, lebo ani prvorodená dcérka nechcela mrazené.

Je to v poriadku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

áno, je to úplne v poriadku.

MM je nenahraditeľná tekutina plná prospešných látok. Staršej dcére neublíži, ale naopak. Taký "doplnok stravy" v bežnej maloobchodnej sieti nezoženiete.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová