Musím užívať súčasne Senovku a Benedikt, alebo stačí iba Senovka?

Zodpovedané
22. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom byliniek na podporu tvorby mlieka.

Musím užívať súčasne Senovku a Benedikt, alebo stačí iba Senovka?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môžete využiť jedno, druhé, ale aj obe súčasne. Nemusíte tiež užívať nič.

Je to len podpora. Dostatočnú tvorbu mlieka ani jedna z byliniek nezaistí na 100%.

Pre dostatok mlieka stačí len čo najväčší priamy kontakt s bábätkom a dostatočne časté dojčenie podľa potrieb bábätka.

Krásne dojčenia

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová