Prečo mám boľavý prsník?

Zodpovedané
13. sep 2021

Dobrý deň,

dcérka má 11 mesiacov a dojčím ju na požiadanie. Počas dňa cca každú hodinu a v noci fungujeme tak, že spíme spolu. Večer zaspí na prsníku a ja zaspím tiež. Keď sa v noci zobudí, potiahne si a spí ďalej.

Asi pred týždňom sme mala divné noci. Zobudila sa aj 10x a chcela byť pricucnutá nonstop. No a odvtedy ma hrozne bolí prsník. Keď sa prisaje, a aj keď saje, tak ako keby ma tam niekto ihlami pichal. Prioritne jej dávam druhý prsník. Boľavý prsník sa snažím dať aspoň raz za 3 hodiny.

O aký problém môže ísť?

Čo mi pomôže?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o nejaké pomliaždenie. Je to naozaj veľmi ťažko určiť. Ak je bolesť silná a nepoľavuje, určite sa obráťte na gynekológa.

Držím palce

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová