Aké sú moje možnosti so zmluvou podľa Občianskeho zákonníka?
ZodpovedanéDnes o 19:25
Dobrý deň,
dopĺňam informácie k mojej pôvodnej otázke
https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...
Živnosť nemám otvorenú, zmluva je robená podľa § 51 nasl. Občianskeho zákonníka.
Ďakujem.
Dobrý deň,
čiže na základe "inej" zmluvy. Zdaňujete si príjmy podľa § 6 ods. 2 písm. e? Ak áno, mikroodvod budete riešiť.
S prianím pekného dňa,
Lenka