icon

Aké sú moje možnosti so zmluvou podľa Občianskeho zákonníka?

Zodpovedané
Dnes o 19:25

Dobrý deň,

dopĺňam informácie k mojej pôvodnej otázke
https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Živnosť nemám otvorenú, zmluva je robená podľa § 51 nasl. Občianskeho zákonníka.

Ďakujem.

Dobrý deň,

čiže na základe "inej" zmluvy. Zdaňujete si príjmy podľa § 6 ods. 2 písm. e? Ak áno, mikroodvod budete riešiť.


S prianím pekného dňa,
Lenka