Čo všetko mi môže firma preplatiť, ak pre ňu pracujem už 15 rokov?

Zodpovedané
14. feb 2023

Dobrý deň,

som zamestnanec vo firme už 15 rokov. Dávam si preplácať rekreačný poukaz.

Mám ešte na niečo nárok zo zákona, čo mi môže firma preplatiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

medzi najčastejšie benefity patria napríklad: kvartálne odmeny, ročné odmeny, 13. a 14. plat, príspevok pri narodení dieťaťa, finančný príspevok na stravovanie aj nad rámec zákona, stravné a vreckové pri pracovnej ceste, príspevok na rekreáciu, príspevok na šport, využívanie automobilu aj na súkromné účely, mobilný telefón, vzdelávanie a školenia, zabezpečenie dopravy do zamestnania a pod.

S prianím pekného dňa,
Lenka