Môžem v deň dovŕšenia troch rokov syna čerpať dovolenku a ukončiť pracovný pomer dohodou?

Zodpovedané
15. máj 2023

Dobrý deň,

syn bude mať v piatok 26.5.2023 tri roky.

Viem aj v ten deň čerpať dovolenku a preplatiť zvyšnú, plus v ten deň aj ukončiť pracovný pomer dohodou?

Čo robiť, aby som mala najvyššiu podporu?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete to aj takto urobiť, pokiaľ s tým zamestnávateľ súhlasí.

25.05.2023 bude ukončená v zamestnaní RD, aby ste 26.05.2023 mohli čerpať dovolenku. V ten deň aj ukončíte pracovný pomer, zbytok nevyčerpanej dovolenky zároveň preplatia.

S prianím pekného dňa,
Lenka