Ako uľaviť dcérke, ktorá má boľavé prerezávanie prvých zúbkov?

Zodpovedané
12. dec 2020

Dobrý deň,

moja dcérka bude mať 15. decembra 4 mesiace. Od druhého mesiaca nám strašne slintá, ručičky má nonstop v ústach. A to nielen svoje. Všetko, čo chytí do rúk, tak hneď skončí v ústach.

Posledný týždeň prestala aj pekne spávať cez deň. Kým večer poriadne zaspí, tak je aj 11 - 12 hodín. Je nervózna, plače a pomáha iba nosenie na rukách.

Ako jej môžem pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto článku som spísala úplne všetko, čo mi kedy prišlo pod ruku/oči/uši v súvislosti s prerezávaním: http://www.stomatorodinka.sk/detske-zubky/uteka...

Snáď vám niečo z toho padne na úžitok 🙂.

S úctou,
MDDr. Veronika Bačová Macáková
Zubný lekár
Stomatologické centrum RODINKA
www.stomatorodinka.sk