Je lepší GC Tooth Mousse alebo ApaCare pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
28. jan 2021

Dobrý deň,

dvojročnému dieťaťu umývame 3x denne zuby. Vždy dočistím aj jednozväzkovou kefkou, no na spodnej stoličke má buď povlak, alebo maličký kaz. Tooth Mousse mu dávam 1x denne.

Mám doma aj Apacare Repair gel, ktorý je podľa popisu pre všetky vekové kategórie a pôsobí aj na začínajúce zubné kazy.

Ak by mal predsa len kaz pri takej hygiene, je podla Vás prospesnejší ApaCare?

Ďakujem

Dobrý deň,

dieťatko je ešte maličké, ostala by som pri gc tooth mousse.

To, či je na zube kaz, posúdi detský zubný lekár - už je najvyšší čas ho navštíviť.

S úctou,
MDDr. Veronika Bačová Macáková
Zubný lekár
Stomatologické centrum RODINKA
www.stomatorodinka.sk